Osłony przezroczyste antywirusowe

Przezroczysta osłona wykonana z plexi to doskonała ochrona przed drobnoustrojami przenoszonymi drogą kropelkową. Zastosowanie jej w miejscach publicznych, gdzie zachowanie bezpiecznego odstępu między nieznajomymi jest niemożliwe, chroni przed rozprzestrzenianiem się groźnych chorób zakaźnych. Odpowiednio umieszczona szyba z plexi chroni pracowników danego punktu na co dzień, a staje się jeszcze bardziej przydatna w obliczu epidemii. Zachowanie odpowiedniej bariery między nieznajomymi jest bowiem podstawową formą zwalczania ryzyka rozprzestrzeniania się niebezpiecznych dla zdrowia i życia infekcji.

Brak produktów spełniających kryteria.

Przezroczysta osłona kasy

Przezroczysta osłona antywirusowa w miejscu publicznym to niewielka inwestycja która może mieć ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa zdrowia i życia pracowników jak i obsługiwanych. Szyba antywirusowa znajduje swoje zastosowanie w miejscach usługowych, takich jak poczta, banki czy urzędy, a także w punktach handlowych - na stacjach paliw, w kioskach, w małych osiedlowych sklepikach jak i wielkopowierzchniowych supermarketach.

Osłona sprzedawcy to inwestycja w jego dobre zdrowie - dzięki takiej ochronie ryzyko zarażenia od kupującego znacznie maleje. Dzięki temu sprzedawca będzie w stanie prowadzić działalność nieprzerwanie, z korzyścią dla swojego biznesu, jak i dla kupujących. Ponadto, odwiedzający sklep klienci czują się bezpieczniej widząc osłonę. Wiedzą, że sprzedawca nie miał bezpośredniego kontaktu z nieznajomymi, którzy mogli przenosić groźne drobnoustroje i że nie przeniesie infekcji na nich samych. Ograniczenie kontaktu z obcymi osobami poprzez zachowanie bezpiecznej odległości lub odgrodzenie się za pomocą przezroczystej osłony to podstawowa forma walki z chorobami zakaźnymi.

Osłona z plexi dla Twojego biznesu

Przezroczysta osłona to naprawdę niewielka inwestycja, może jednak zmienić wiele. Twój biznes zostanie potraktowany jako punkt podchodzący z powagą i szacunkiem dla zdrowia i życia pracowników oraz odwiedzających. Gdzie zakupić szybę z plexi? Cóż, świetnie trafiłeś! Nasz sklep internetowy oferuje przezroczyste ścianki z plexi w wielu rozmiarach, cały czas poszerzając swoją ofertę. Wierzymy, że nasze produkty spełnią Twoje oczekiwania.

Przezroczysta osłona z plastiku jest łatwa w montażu dzięki lekkiej konstrukcji. Ryzyko uszkodzenia w trakcie jej transportu jest także niewielkie w porównaniu z transportem tradycyjnych szklanych szyb. Ponadto, wykonana jest z trwałego i niedrogiego tworzywa, dzięki czemu możesz zapewnić odpowiednią ochronę swoich pracowników i klientów zamykając się w naprawdę niewygórowanej i przystępnej kwocie. Przezroczysta osłona z plastiku jest zabezpieczana spejalną folią ochronną, która zapobiega zarysowaniom i uszkodzeniom w trakcie transportu i montażu.

Przezroczysta osłona - natychmiastowa wysyłka!

Osłona bez wątpienia jest inwestycją, która znajdzie swoje zastosowanie w trakcie epidemii jak i w sytuacjach codziennych dla zachowania odpowiedniego dystansu między nieznajomymi. Wiemy jak ważny jest dla Ciebie czas, dlatego kupując w naszym sklepie online masz gwarancję, iż wysyłka i dostarczenie Twojego zamówienia będzie nas czas - już w przeciągu najbliższych 48 godzin! W obrębie i okolicach Warszawy dostarczamy zamówienia we własnym zakresie, natomiast na terenie reszty kraju dotrzemy do Ciebie na czas dzięki usługom sprawdzonej firmy kurierskiej.