Szyba ochronna z plexi

Szyba ochronna z plexi chroni sprzedawcę przed dużą ilością drobnoustrojów przenoszonych przez odwiedzających sklep klientów. Jest jak osłona antywirusowa dla sprzedawcy dzięki której może obsłużyć klientów bez narażania swojego zdrowia na uszczerbek. Jej zastosowanie jest szczególnie istotne w obliczu walki z epidemią, jednak okazuje się być przydatna nawet w stabilnych sytuacjach - chroni sprzedawcę i kupującego przed drobnoustrojami przenoszonymi drogą kropelkową.

Osłona na ladę do Twojego sklepu

Jeśli potrzebujesz osłony z plexi bezbarwnej w różnych rozmiarach by pasowała na wymiar do Twojego sklepu, świetnie trafiłeś. Nasza firma od lat zajmuje się projektowanie i tworzeniem osłon zabezpieczających z plastiku. Taka szyba ochronna zapobiega bezpośredniemu kontaktowi sprzedawcy z klientami chroniąc Twoje zdrowie i jednocześnie pozwalając na dalsze prowadzenie działalności.

Bezpieczeństwo pracowników w miejscach obsługi klienta jest naprawdę istotne. Podstawowe produkty pierwszej potrzeby są potrzebne każdemu, dlatego sprzedawcy muszą zadbać o swoje bezpieczeństwo. To sprawia, że będą mogli nieprzerwanie świadczyć swoje usługi. Jeśli tylko jeden pracownik zostanie zainfekowany, istnieje duże prawdopodobieństwo, że i reszta pracowników się zarazi i niemożliwe będzie dalsze prowadzenie działalności. Przyniesie to bolesne skutki zarówno dla samego właściciela sklepu, jak i dla klientów, którzy nie będą mieli dostępu do artykułów pierwszej potrzeby.

Wprowadź barierę ochronną przed infekcjami - osłona antywirusowa kasy

Osłona do sklepu wykonana z trwałej plexi bezbarwnej stanowi zabezpieczenie przed bezpośrednim kontaktem z zarazkami pochodzącymi od osób trzecich. Taka szyba ochronna jest jak osłona zarówno dla sprzedawcy jak i kupującego.

Gdzie należy umieścić szybę ochronną z plexi?

Szyba ochronna z plexi przeznaczona jest do stosowania w miejscach, gdzie obsługuje się klientów. Najważniejszą rolę odgrywa w miejscach, gdzie niemożliwe jest zachowanie zalecanego dystansu między nieznajomymi. Są to miejsca, gdzie najłatwiej o zarażenie, na przykład przy kasach sklepowych, w aptekach, bankach czy na poczcie. Osłona z plexi stanowi w tym wypadku tarczę ochronną chroniącą przed zarazkami roznoszonymi drogą kropelkową.

Zalety osłonnej ścianki z plexi

Jakie są zalety zastosowania odgradzającej ścianki z plexi? Stanowi ona skuteczną ochronę przed zarazkami pochodzącymi od osób trzecich. Taka ścianka jest także bardzo łatwa do zamontowania - zarówno w niecodziennych okolicznościach, jak i na stałe. Osłona ochronna posiada także otwór umożliwiający dokonywanie płatności czy podanie produktów. Dzięki temu, że szyba jest wykonana z plexi, jest lekka i łatwa w utrzymaniu czystości. Materiał ten jest także wyjątkowo trwały i cechuje się wysoką przepuszczalnością światła. Bez wątpienia szyba z plexi jest także dużo tańszym rozwiązaniem niż zastosowanie tradycyjnej szklanej szyby. Szyba ochronna z plexi jest równeż dużo łatwiejsza w transporcie dzięki lekkości i mniejszemu ryzyku uszkodzenia niż w wypadku ścianki grodzącej wykonanej ze szkła. Aby uniknąć mechanicznych uszkodzeń ścianki, jest ona oklejana zabezpieczającą przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi specjalną folią, którą usuwa się po demontażu.

Zamów szybę ochronną z plexi

Zamów szybę ochronną z plexi w naszym sklepie online. Posiadamy szeroki wachlarz ścianek ochronnych w różnych rozmiarach i służymy pomocą w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Jesteśmy pewni, że spośród naszego asortymentu wybierzesz odpowiedni model dla siebie. Nasza oferta nieustannie się poszerza, dlatego nie zapomnij zaglądać do nas regularnie. Dysponujemy swoim własnym transportem, dlatego zamówienia na terenie Warszawy oraz okolic wykonujemy w ekspresowym tempie we własnym zakresie. Ponieważ rozumiemy jak ważne jest dla Ciebie jak najszybsze otrzymanie produktu, na terenie całej Polski dostarczamy zamówione i opłacone przesyłki w przeciągu 48 godzin.

Dodaj komentarz