Ulotki i plastikowe stojaki

Jednym z częstszych powodów, dla których kupujemy do swojej firmy plastikowe stojaki są ulotki. Chcąc je umiejętnie i ciekawie zaprezentować swoim klientom, konieczne jest sięganie po profesjonalne i dedykowane dla nich rozwiązania. Do takich właśnie zaliczają się plastikowe stojaki. Doradzimy wam jak skutecznie wybierać takie stojaki, aby korzystanie z nich w późniejszych latach było jak najwygodniejsze i aby zapewniały one szereg innych zalet, których będziecie oczekiwać zarówno wy, jak również i wasi klienci. Przede wszystkim należy wybierać takie stojaki, które pozwalają na pomieszczenie jak największej ilości ulotek. Dla nikogo nie będzie wygodnym, aby każdego dnia pamiętać o ich uzupełnianiu. A jeśli plastikowe stojaki na ulotki mają się znajdować poza siedzibą firmy, częste dojeżdżanie do nich może być jeszcze trudniejsze w realizacji.

 

Kolejna dobra rada dotyczy tego, aby stosować plastikowe stojaki, które są zdolne do tego, by pomieścić kilka rodzajów ulotek, dostępnych w popularnych formatach. Nawet jeśli w tym momencie dysponujesz ulotkami w tylko jednym rodzaju wielkości, może się to zmienić za kilka lat. Przekonasz się wówczas jak dobrą decyzją było zamówienie większych stojaków. Trzymanie ulotek w jednym miejscu jest o wiele lepszym rozwiązaniem, niż korzystanie z kilku rodzajów stojaków, tym bardziej jeśli nie pochodzą one z jednej i tej samej linii produktów.

 

Na sam koniec zastanówmy się nad tym, jakie stojaki są ci potrzebne? Czy mają to być stojaki nieruchome, które nadają się do postawienia w jednym miejscu, czy może lepiej sięgnąć po stojaki obrotowe, z możliwością obracania ekspozycji w zakresie 360 stopni? Te drugie są droższe, ale również lepiej się sprawdzają jeśli dysponujemy większym asortymentem ulotek. Ostatecznie możemy się zdecydować również na plastikowe stojaki, które mocuje się do szyby witryny sklepowej. Działają one wówczas jak prezentery, wewnątrz których będziemy umieszczać wydrukowane oferty w formacie A4, wsuwając je w specjalnie zaprojektowane cienkie kieszonki.

Dodaj komentarz