Dwustronny składany stojak na ulotki 6 kieszeni A4 poziomo ( ulotki A4 A5 i DL ) + toper Art 428A

Stabilny, prezenter na ulotki, foldery. Stojak posiada składany statyw z anodowanego aluminium oraz sześć kieszonek z plexi, formatu A4 w poziomie, z możliwością podziału na ulotki A5 i Dl. Możliwość złożenia sprawia, iż jest idealny do transportu.

Duży stabilny prezenter ulotek zbudowany na bazie anodowanego aluminium łączonego spinkami.
Bardzo stabilna konstrukcja - Polski produkt wysokiej jakości zaprojektowany tak aby był uniwersalny i dostosowany do potrzeb dzięki modułowej konstrukcji kieszeni na ulotki , dolna blacha grubość 4 mm cięta laserowo.

Stojak doskonale nadaje się i cieszy dużą renomą jako wyposażenie do biur, salonów samochodowych , banków , miejsc użyteczności publicznej jak urzędy , muzea , zoo , parki narodowe , szkoły , uczelnie ,kina, restauracje , hotele , domy kultury , galerie , sklepy , targi , salony wystawowe , ambasady, do sekretariatu , agencji .


Zapewnij niepowtarzalną oprawę w swoim miejscu pracy.
Ten oryginalny stojak wyróżnia się stabilną konstrukcją , designem, uzupełnionym przez kieszonki na ulotki.
Możesz więc z dumą wyeksponować swoje broszury ulotki prospekty .

Swoboda konfiguracji podzespołów
zawsze możesz przypiąć i odpiąć kieszenie umieszczając w zamian ramkę plakatową . Poczujesz pełną swobodę w kwestii doboru komponentów.


Znakomita stabilność dzięki metalowej podstawie.Wymiary :
PODSTAWA: 29 x 38 cm,
WYSOKOŚĆ 160 cm

Specyfikacja :

- Stojak dwustronny
- Anodowane aluminium
- Kieszenie mocowane na spineczki, umożliwiające dopięcie lub odpięcie w razie potrzeby.
- stojak składany
- stabilna podstawa
- 6 kieszeni A4 poziomo po 3 z każdej strony.Pomieści ulotki:
A4 w poziomie
A5 w pionie ( przegrodzone spineczką )
DL w pionie ( przegrodzone spineczką )
DL w poziomie TOPER ( Tabliczka na górze )
czyli:

6 rzędów ulotek A4 poziomo ( pomieści około 1200 ulotek ) w zależności od grubości ulotki.
12 rzędów ulotki A5 pionowo ( pomieści 2400 ulotek ) w zależności od grubości ulotki.
18 rzędów ulotek DL pionowo ( pomieści 3200 ulotek ) w zależności od grubości ulotki.
DL w poziomie 1 kartka DL u góry stojaka ( TOPER)

Po obu stronach stojaka.

Dostępność: W magazynie

Cena Netto: 440,00 zł Z Vat: 541,20 zł
Pełen opis produktu
Szczegóły
Stabilny, prezenter na ulotki, foldery. Stojak posiada składany statyw z anodowanego aluminium oraz sześć kieszonek z plexi, formatu A4 w poziomie, z możliwością podziału na ulotki A5 i Dl. Możliwość złożenia sprawia, iż jest idealny do transportu. Duży stabilny prezenter ulotek zbudowany na bazie anodowanego aluminium łączonego spinkami. Bardzo stabilna konstrukcja - Polski produkt wysokiej jakości zaprojektowany tak aby był uniwersalny i dostosowany do potrzeb dzięki modułowej konstrukcji kieszeni na ulotki , dolna blacha grubość 4 mm cięta laserowo. Stojak doskonale nadaje się i cieszy dużą renomą jako wyposażenie do biur, salonów samochodowych , banków , miejsc użyteczności publicznej jak urzędy , muzea , zoo , parki narodowe , szkoły , uczelnie ,kina, restauracje , hotele , domy kultury , galerie , sklepy , targi , salony wystawowe , ambasady, do sekretariatu , agencji . Zapewnij niepowtarzalną oprawę w swoim miejscu pracy. Ten oryginalny stojak wyróżnia się stabilną konstrukcją , designem, uzupełnionym przez kieszonki na ulotki. Możesz więc z dumą wyeksponować swoje broszury ulotki prospekty . Swoboda konfiguracji podzespołów zawsze możesz przypiąć i odpiąć kieszenie umieszczając w zamian ramkę plakatową . Poczujesz pełną swobodę w kwestii doboru komponentów. Znakomita stabilność dzięki metalowej podstawie. Wymiary : PODSTAWA: 29 x 38 cm, WYSOKOŚĆ 160 cm Specyfikacja : - Stojak dwustronny - Anodowane aluminium - Kieszenie mocowane na spineczki, umożliwiające dopięcie lub odpięcie w razie potrzeby. - stojak składany - stabilna podstawa - 6 kieszeni A4 poziomo po 3 z każdej strony. Pomieści ulotki: A4 w poziomie A5 w pionie ( przegrodzone spineczką ) DL w pionie ( przegrodzone spineczką ) DL w poziomie TOPER ( Tabliczka na górze ) czyli: 6 rzędów ulotek A4 poziomo ( pomieści około 1200 ulotek ) w zależności od grubości ulotki. 12 rzędów ulotki A5 pionowo ( pomieści 2400 ulotek ) w zależności od grubości ulotki. 18 rzędów ulotek DL pionowo ( pomieści 3200 ulotek ) w zależności od grubości ulotki. DL w poziomie 1 kartka DL u góry stojaka ( TOPER) Po obu stronach stojaka.
Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Producent Nie
Recenzje
Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzję. Proszę się zalogować lub zarejestrować

Tagi produktów
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.