Ekspozytor na ulotki – elegancki i funkcjonalny prezenter informacji

Jako konsument, każdy człowiek codziennie ma kontakt z różnego rodzaju ulotkami, broszurami informacyjnymi, zaproszeniami i podobnymi formami marketingu. Są wciskane przechodniom na ulicy, wrzucane do pocztowych skrzynek, rozrzucane na lokalowych ladach i stolikach. Podobny sposób ich dystrybucji jest dla odbiorcy często nieprzyjemny, irytujący, a już na pewno nieatrakcyjny. Na kolejną, wciśniętą przy przejściu dla pieszych reklamę, już mało kto spojrzy przed wyrzuceniem do najbliższego śmietnika. Z tego powodu u wielu ludzi rodzi się podświadomie negatywne nastawienie: zaczynają traktować ulotki jako zwykłe śmiecie, zamiast funkcjonalne źródło informacji. Co zrobić, żeby oferowane broszury stały się znów atrakcyjnym informatorem?

Najważniejsza jest ekspozycja

Przez to, że klient dosłownie na każdym kroku zasypywany jest różnymi reklamówkami nie traktuje ulotek wiarygodnie. Ciężko mu się zresztą dziwić, jeśli oferowane są mu w sklepie czy w lokalu w formie przypominającej stos makulatury. Aby zachęcić zainteresowanego do ich wzięcia, zapoznania się z treścią i ew. zachowania na później, należy zadbać o ich atrakcyjne zaprezentowanie. W tym celu najlepiej wykorzystać odpowiedni ekspozytor. Umieszczenie ulotek w kieszonkach specjalnie przystosowanego do tego stojaka pokaże konsumentowi, że oferent uważa je za ważne i użyteczne źródło informacji, a to wrażenie najprawdopodobniej udzieli się zainteresowanemu. Ekspozycja broszur, tak jak samych produktów, jest sugestią ich wartości.

Jak wybrać odpowiedni ekspozytor?

Oferta StojakiPlastikowe.pl gwarantuje szeroki wybór ekspozytorów pasujących do zróżnicowanych potrzeb. Wśród nich:

  • stojaki samodzielne do ustawienia na podłodze
  • kieszenie ścienne
  • ekspozytory do umieszczenia na stoliku, ladzie
  • stojaki obrotowe
  • prezentery z miejscem na umieszczenie plakatu

Odpowiednie modele posiadają różną ilość kieszeni na materiały informacyjne, o różnych wymiarach. Zapewniają również możliwość prezentacji plakatu czy grafiki reklamującej np. konkretne wydarzenie, opisywane przez oferowane broszury. Prawidłowy wybór ekspozytora zależy od dostępnej przestrzeni, ilości oraz formy materiałów informacyjnych.

Gwarancja skuteczności i elegancji

Niezależnie od egzemplarza, wszystkie projekty oferowanych ekspozytorów cechują się trwałością, solidnością wykonania, funkcjonalnością, mobilnością oraz prostym, ale atrakcyjnym designem zapewniającym idealną oprawę dla wszelkiego rodzaju treści. Wykorzystanie takich prezenterów z pewnością sprawi, że zainteresowani potraktują oferowane ulotki jako istotne źródło informacji.

Dodaj komentarz