Stojaki na ulotki

Plastikowe stojaki na ulotki, dostępne w szerokim wyborze kształtów, wielkości i rodzajów. Stojaki to wygodny i elegancki sposób dystrybucji ulotek każdego formatu. Oferowane w naszym sklepie stojaki, zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wysoka przeźroczystość i bardzo duża odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym zarysowania, pozwala na długie i bezusterkowe korzystanie ze stojaków. Polecamy Państwu zarówno pojedyncze, jak i podwójne stojaki, mocowane do ściany, ustawiane na blatach stołów i lad recepcyjnych, jak również wyposażone we własne stojaki. Stojaki na ulotki znakomicie sprawdzają się we wszystkich miejscach, w których panuje duże natężenie ruchu pieszego. Halle, korytarze, recepcje, poczekalnie. Stojaki są odporne na działanie warunków atmosferycznych, dlatego można je ustawić na zewnątrz, przed witryną sklepu. Powszechnie wykorzystywane we wszystkich gałęziach handlu i usług, mogą skutecznie zwiększać sprzedać, a także zachęcać potencjalnych klientów, do głębszego zainteresowania się Państwa ofertą.

Produktów od 1 do 24 z 160

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Produktów od 1 do 24 z 160

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Stojaki na ulotki mogą okazać się bardzo trafnym wyborem, jeśli chodzi o zakup narzędzi reklamowych. Zdecydować można się na stojaki o różnych kształtach, mają one też zróżnicowaną wielkość. W związku z tym pasują one zarówno do wnętrz pomieszczeń, ale istnieje też możliwość ustawiania ich na zewnątrz budynków. Przykuwają one uwagę otoczenia, umieszczać można w nich ulotki informacyjne, które zachęcą potencjalnych klientów do skorzystania z usług firmowych. Są bardzo wytrzymałe, odporne na negatywne działanie czynników atmosferycznych.

Szerokie wykorzystanie stojaków na ulotki

Stojaki są wykonane z tworzywa sztucznego, można je wykorzystywać w wielu miejscach, a konkretniej w:

 • bankach,
 • biurach podróży,
 • urzędach,
 • hotelach,
 • aptekach.

Ich zastosowanie jest bardzo szerokie, dzięki nim zdecydowanie szybciej i skuteczniej można dotrzeć z reklamą do wskazanej grupy odbiorców. Jest to odpowiednia forma reklamy dla osób, które chcą rozwijać swój biznes. Zdecydować można się na stojaki pojedyncze oraz stojaki podwójne. Mogą być one mocowane na kilka sposobów, nie są one zbyt ciężkie, dlatego można je bez problemów przenosić z punktu A do punktu B, jeśli właściciel będzie miał taką potrzebę. Stosuje się je też w handlu oraz usługach, doskonale spełniają swoje funkcje reklamowe i nie pozostają niezauważone przez przechodniów.

Szansa na zwiększenie sprzedaży

Kupno stojaków na ulotki może spowodować, że sprzedaż firmowa diametralnie się zwiększy i będzie można czerpać z tego niemałe korzyści finansowe. Stojaki posiadają długą żywotność, nie będzie więc trzeba inwestować w nowe co kilka tygodni. Pozwolą one na dotarcie reklamy do szerszej grupy społeczeństwa, dzięki czemu ludzie będą mogli zapoznać się z daną ofertę, przy czym zachodzi większe prawdopodobieństwo, że nawiążą współpracę z daną firmą. Można je ustawiać także na blatach i ladach, czy też przymocować do ściany, jest to całkowicie zależne od preferencji klientów, którzy zdecydują się na ich zakupienie w celach reklamowych.