Stojaki na ulotki

Plastikowe stojaki na ulotki, dostępne w szerokim wyborze kształtów, wielkości i rodzajów. Stojaki to wygodny i elegancki sposób dystrybucji ulotek każdego formatu. Oferowane w naszym sklepie stojaki, zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wysoka przeźroczystość i bardzo duża odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym zarysowania, pozwala na długie i bezusterkowe korzystanie ze stojaków. Polecamy Państwu zarówno pojedyncze, jak i podwójne stojaki, mocowane do ściany, ustawiane na blatach stołów i lad recepcyjnych, jak również wyposażone we własne stojaki. Stojaki na ulotki znakomicie sprawdzają się we wszystkich miejscach, w których panuje duże natężenie ruchu pieszego. Halle, korytarze, recepcje, poczekalnie. Stojaki na ulotki są odporne na działanie warunków atmosferycznych, dlatego można je ustawić na zewnątrz, przed witryną sklepu. Powszechnie wykorzystywane we wszystkich gałęziach handlu i usług, mogą skutecznie zwiększać sprzedać, a także zachęcać potencjalnych klientów, do głębszego zainteresowania się Państwa ofertą.

Produktów od 1 do 24 z 188

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Produktów od 1 do 24 z 188

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Stojaki na ulotki a5 mogą okazać się bardzo trafnym wyborem, jeśli chodzi o zakup narzędzi reklamowych. Zdecydować można się na stojaki o różnych kształtach, mają one też zróżnicowaną wielkość. W związku z tym pasują one zarówno do wnętrz pomieszczeń, ale istnieje też możliwość ustawiania ich na zewnątrz budynków. Jakie są atuty stojaków reklamowych? Standy reklamowe przykuwają uwagę otoczenia, umieszczać można w nich ulotki informacyjne, które zachęcą potencjalnych klientów do skorzystania z usług firmowych. Są bardzo wytrzymałe, odporne na negatywne działanie czynników atmosferycznych.

Szerokie wykorzystanie stojaków na ulotki

Standy na ulotki gwarantują właściwą eksploatację i dystrybucję materiałów reklamowych. Zapoznanie się z prezentowaną ofertą i wzięcie po jednym egzemplarzu ulotki pozostawione jest do decyzji klienta, więc środki przeznaczone na wydruk ulotek są jak najlepiej spożytkowane.

Stojaki na ulotki a5są wykonane z tworzywa sztucznego, można je wykorzystywać w wielu miejscach, a konkretniej w:

 • bankach,

 • biurach podróży,

 • urzędach,

 • hotelach,

 • aptekach.

Ich zastosowanie jest bardzo szerokie, dzięki nim zdecydowanie szybciej i skuteczniej można dotrzeć z reklamą do wskazanej grupy odbiorców. Jest to odpowiednia forma reklamy dla osób, które chcą rozwijać swój biznes. Zdecydować można się na stojaki pojedyncze oraz stojaki podwójne. Stojaki na ulotki a5 mogą być mocowane na kilka sposobów, nie są one zbyt ciężkie, dlatego można je bez problemów przenosić z punktu A do punktu B, jeśli właściciel będzie miał taką potrzebę. Stosuje się je też w handlu oraz usługach, doskonale spełniają swoje funkcje reklamowe i nie pozostają niezauważone przez przechodniów. Dwustronne stojaki lub stojaki obrotowe świetnie zaprezentują materiały reklamowe czy ofertę reklamową Twojej firmy.

Profesjonalna prezentacja materiałów reklamowych

Kupno stojaków na ulotki a5może spowodować, że sprzedaż firmowa diametralnie się zwiększy i będzie można czerpać z tego niemałe korzyści finansowe. Stojaki posiadają długą żywotność, nie będzie więc trzeba inwestować w nowe co kilka tygodni. Pozwolą one na dotarcie reklamy do szerszej grupy społeczeństwa, dzięki czemu ludzie będą mogli zapoznać się z daną ofertę, przy czym zachodzi większe prawdopodobieństwo, że nawiążą współpracę z daną firmą. Można je ustawiać także na blatach i ladach, czy też przymocować do ściany, jest to całkowicie zależne od preferencji klientów, którzy zdecydują się na ich zakupienie w celach reklamowych.

Modele stojaków na ulotki a5

Najczęściej wybieranym stojakiem na ulotki jest ten posiadający kieszeń na ulotki a5Stojak na ulotki a5 może występować w dwóch wersjach - tych mieszczących a5 poziomo i tych mieszczących ulotki a5 pionowo. Z tego względu, na stronie stojakiplastikowe.pl znajdziesz przeogromny wachlarz wyboru stojaków posiadających różną kieszeń na ulotkę. W ofercie mamy, między innymi: stojak na ulotki 4, a4 pion, 13 49, a5 stojak na ulotki, rozmiar a4 2 kieszenie, a4 poziom, stojak l a5 pion, a5 pion 6 20, a5 stojak z plexi na ulotkę posiadający 4 kieszenie na ulotki, a4 dl, 1 3 a4, a4 a5 dl, 2 mm, 7 50, a5 6, ulotki a6, stojak l a4, a4 stojak posiadający kieszeń na ulotki a4, stojak l a4 pion, format a5, ulotki a5 kieszeń, 1 3 a4 dl, 12 50, stand na ulotki dl, stojak na ulotki a4, a5 pion, piętrowy stojak 4 x a5 kieszeń, piętrowy stojak na ulotki, format a4, plexi stojak na ulotki a5, stojak na ulotki 3 x a5, oraz stojak na ulotki o różnej wielkości, np a5 i a4. Stojak na ulotki z plexi to świetne rozwiązanie dla biur podróży, które posiadają wiele materiałów reklamowych i zmagają się z odpowiednim ich przedstawieniem. Stojak kaskadowy bez problemu pomieści katalogi, foldery, nowości, informacje i oferty, dostosowując się pod format. Od góry, na wysokości wzroku, powinna znajdować się najistotniejsza oferta, jaką chcemy zaproponować klientom. Stand z kieszeniamimożna dopasować i dobrać do produktu jaki będziemy chcieli eksponować. Kieszenie są jak pojemniki, których wielkość wybieramy wg potrzeb.

Stojak na ulotkę a5 - reklama outdoor

Stand na ulotki to świetna reklama zewnętrzna - jest łatwy w utrzymaniu, a plastik, z którego jest wykonany, jest bardzo wytrzymały. Przygotowane na ulotki kieszenie są przejrzyste i nie zakłócają odbioru treści reklamowych z ulotki. Ulotki 4 x a5 może wyeksponować także ekspozytor do powieszenia na ścianie. Taka kieszeń na ulotkę, poprzez profilowanie, nie zajmuje zbyt wiele miejsca i sprawdza się na mniejszych powierzchniach. Wieszana kieszeń na ulotki może być też wykorzystywana w biurach do porządkowania dokumentów. Kieszeń wisząca z pewnością zajmuje mało miejsca i jest bardzo praktyczna. Materiały, z którego wykonuje się standy reklamowe, mogą być różne. Znane są aluminiowe lub stalowe składane stelaże, stojaki z elementów drewnianych, jednak najwygodniejszym materiałem na stojak do ekspozycji jest plexi.

Prezentacja ulotki - stojaki reklamowe

Wiele firm decyduje się na stojaki plastikowe, ponieważ ich konfiguracja, grubości elementów, podstawa, oświetlenie led, małe lub duże rozmiary - to wszystko jest w 100% do dostosowania. Warunki transportowe również ich przekonują - stojaki z plastiku są lekkie, składane, mają wygodne uchwyty i wystarczy włożyć je do torby. Istnieją również mniejsze stacjonarne stojaki, np stojaki na wizytówki, płyty, ulotki, katalogi, broszury. Takie stojaki stawiamy na stoły lub półki. Mogą służyć jako środki na artykuły szkolne, pomagają w przedstawieniu prezentacji biznesowej, w szczególności ułatwiają przechowywanie dokumentów, także jako podstawka na zapisywane przypomnienia, np. listy zakupów.

Nie ulega wątpliwości, że stojaki na ulotki są znakomitym nośnikiem reklamowym. Producent stojaków reklamowych stojakiplastikowe.pl oferuje stojaki na ulotki w różnych formatach, modelach i konfiguracjach. Szczegółowo przeglądając naszą ofertę z pewnością znajdziesz specjalnie opracowane konstrukcje spełniające potrzeby Twojej firmy.