Cyferki

Cyfry na drzwi to niewielki, ale istotny detal, który dodaje elegancji i stylu do Twojego domu. Mogą one również ułatwić odnalezienie Twojego mieszkania przez gości lub usługodawców. Metalowe cyfry na drzwi to popularny wybór ze względu na ich wytrzymałość i elegancki wygląd. Są dostępne w różnych kształtach, stylach i wykończeniach, a metalizowane cyfry są idealne dla osób, które poszukują trwałego i stylowego rozwiązania.

10 produkt(ów)

na stronę

10 produkt(ów)

na stronę

Numer na drzwi mieszkania - gdzie stosować?

Tabliczka informacyjna, czyli numerki wykonane z laminatu grawerskiego przedstawiająca numer mieszkania to czytelne i trwałe rozwiązanie, w które warto wyposażyć każdy budynek mieszkalny, skrzynki pocztowe czy biuro. 

Tabliczki przedstawiające numer mieszkania mogą być stylowym dodatkiem, który będzie spełniać nie tylko rolę funkcjonalną, ale i estetyczną. Zdecydowanie się na klasyczny, ponadczasowy design numerków na drzwi to dobry wybór na lata.

Praktyczne numerki na drzwi

Numer na drzwi to element, o którym łatwo zapomnieć podczas projektowania wymarzonego miejsca zamieszkania. Ich brak może jednak prowadzić do problemów z terminowym dostarczaniem korespondencji, trudności z dostawą zamówionego jedzenia czy innych przesyłek. Tradycyjna tabliczka informacyjna z numerem domu często nie są wystarczająco zadowalającym rozwiązaniem, gdyż mogą się "gubić" wśród podobnych oznaczeń sąsiadów. Nowoczesne, bardziej efektowne numery mieszkania są znacznie bardziej widoczne i oryginalne, co ułatwi lokalizację Twojego budynku przez gości, kurierów czy listonoszy.

Numer na drzwi - funkcjonalny i estetyczny

Numery na drzwi są szczególnie przydatne, jeśli jesteś na etapie kończenia budowy czy remontu swojego domu czy mieszkania. Można je również wykorzystać jako sposób na szybką metamorfozę wyglądu fasady lub drzwi na klatce. Stary numer na elewacji czy drziwach może sprawiać, że cały budynek wydaje się starszy. Taka niewielka, wręcz kosmetyczna zmiana, może pozytywnie wpłynąć na odbiór całego miejsca zamieszkania. Jeśli zależy Ci na wysokiej estetyce, warto zastanowić się, czy obecne oznaczenia rzeczywiście wyglądają tak dobrze, jak byś sobie tego życzył.

Numery na drzwiach mieszkania również mogą okazać się użyteczne. Jeśli planujesz wymienić drzwi wejściowe, na przykład ze względów bezpieczeństwa, od razu dobierz odpowiednie cyfry, które będą wizualnie pasować do nowego elementu. Możesz również wybrać nowoczesne modele, aby wyróżnić się wśród sąsiadów i dodać swojemu wnętrzu odrobinę stylu.

Cyfry na drzwi w sklepie internetowym stojakiplastikowe.pl

Numerki na drzwi w naszym sklepie internetowym to produkt, do którego umieszczenia na drzwiach nie są potrzebne żadne narzędzia. Cyferki wykonane są z tworzywa lakierowanego na kolory do wyboru: metaliczny grafit, srebro, jasna oliwka lub złoto. A zatem w zależności od potrzeby, stylu drzwi czy korytarza można wybrać eleganckie numer na drzwi podkreślające estetykę wnętrza.

Numer drzwi - dlaczego oznaczenia na drzwi są ważne?

Cyfry oraz litery mają kluczowe znaczenie w prawidłowym adresowaniu domów i mieszkań, co jest obowiązkiem każdego posiadacza nieruchomości. Brak odpowiedniego oznaczenia może prowadzić do nałożenia upomnienia lub mandatu.

Ważne są również wskazówki co do umieszczenia tabliczki przedstawiającej numer mieszkania. Wymagane wyraźnie widoczne numery budynków, domów i mieszkań ułatwiają poruszanie się wszystkim osobom, które muszą dotrzeć do określonej lokalizacji. Oznaczenia te są niezbędne dla kurierów, służb ratowniczych oraz organów ścigania, takich jak pogotowie czy policja.