Ramki do plakatów

Ramki do plakatów

Ramki do plakatów nie tylko dają możliwość idealnego prezentowania plakatów, ale również dbania o ich stan. Możliwość powieszenia ich w solidnych aluminiowych ramkach, w srebrnym kolorze da nam możliwość ich dłuższego użytkowania. Ramki zabezpieczą je przed niszczeniem a zakończenia, które wykonane są z tworzywa sztucznego idealnie będą dbały o to, aby się nie wysunęły. Dodatkowo zamawiając na naszej stronie otrzymacie Państwo specjalną folię chroniącą plakat oraz tekturę pod niego. Ramki są wyjątkowo stabilne a przy tym lekkie, dzięki czemu ich przenoszenie jest łatwe.

1 produkt(ów)

na stronę

1 produkt(ów)

na stronę

Ramki do plakatów okażą się bardzo trafnym wyborem dla wszystkich osób, które będą chciały w oryginalny sposób zaprezentować swoje plakaty. Tym samym można je wyeksponować w swoich pokojach, biurach lub też gabinetach, zależnie od tego gdzie będą one umieszczone. Do wyboru ma się ramki:

  • rozkładane,
  • narożnikowe kwadratowe.

Klienci mogą wybrać ramkę w optymalnym dla siebie rozmiarze, tak aby z powodzeniem umieścić w niej plakat. Umieszczenie go w środku nie jest trudną czynnością, zająć powinno to kilkadziesiąt sekund. Produkt jest bardzo trwały i wytrzymały, dlatego nie będzie trzeba go wymieniać co kilka tygodni.

Zakup ramek do plakatów - skuteczne zabezpieczenie plakatu

Ramka do plakatu skutecznie zabezpieczy plakat przed licznymi uszkodzeniami. Wykonane są one z aluminium. Posiadają srebrny kolor, dlatego prezentują się na ścianach niesamowicie. Można z nich korzystać przez wiele miesięcy, jeśli będzie się je odpowiednio pielęgnowało. Nie ma też problemów z ich czyszczeniem. Zakończenia ramek zostały wykonane tak, aby plakaty nie wystawały z ramki nawet na centymetr. Samodzielnie również na pewno się z nich nie wysuną. Polecana klientom jest też specjalna tektura pod plakaty, aby umieścić je na solidniejszej podstawie. Poza tym przydać może się też folia zabezpieczająca. Dzięki temu plakat zwiększy swoją żywotność i dłużej będzie cieszył użytkowników.

Wyjątkowa stabilność oraz lekkość

Ramki są bardzo stabilne, ale też lekkie. W związku z tym zainteresowani mogą je skutecznie przenosić z jednego miejsca na drugie, np. gdy będą się przeprowadzać i zechcą zabrać plakaty ze sobą. Wybrać można ramkę:

  • symetryczną,
  • asymetryczną.

Najważniejszym zadaniem dla klienta jest to, aby dobrać rozmiar ramki do posiadanego plakatu. Wtedy też pozostanie go w niej jedynie umieścić. Warto dokonać najpierw solidnych pomiarów, a dopiero potem zdecydować się na złożenie zamówienia, aby ramka nie okazała się być zbyt duża, ani zbyt mała. W takiej sytuacji zajdzie konieczność jej wymiany. Z ramek można korzystać w bardzo uniwersalny sposób.