Prezentacja plakatu

Plakaty to jeden z popularniejszych sposobów na dekorację ścian, witryn lub drzwi. Plakaty filmowe, zespołów muzycznych, plakaty z popularnych fotografii miejsc i martwej natury, a w końcu plakaty autorstwa najznamienitszych artystów sztuki użytkowej. Zaprezentowanie pełnej oferty plakatów, wymaga stosowania odpowiednich przyrządów. Nasze ekspozytory zostały pomyślane właśnie o umieszczeniu w nich plakatów. Prezentacja plakatu w każdym formacie, będzie znacznie łatwiejsza przy wykorzystaniu naszych rozwiązań. Składają się na nie ruchome ramki, w których dwustronnie można umieścić plakat. Ramki są mocowane do głównej części konstrukcyjnej, metalowych płaskowników. Zastosowanie ruchomych łożysk pozwala na swobodne i lekkie obracanie ramek, tak aby spokojnie i uważnie móc przyjrzeć się wszystkim umieszczonym w nich plakatom. Konstrukcja prezenterów plakatów, pozwala na ich wygodne przymocowanie do ściany, wykorzystując wkręty i kołki. Staranne wykończenie metalowych profili i ramek, decyduje o bardzo eleganckim charakterze, którym ekspozytory mogą się pochwalić.

Produktów od 1 do 24 z 42

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produktów od 1 do 24 z 42

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Najważniejsza jest odpowiednia prezentacja!

Jednym z najpopularniejszych sposobów na zapełnienie ścian w gustowny sposób jest użycie plakatów. Do wyboru mamy wiele plakatów - mogą przedstawiać one martwą naturę, muzyków, sławne postacie lub inne z naszych zainteresowań. Aby plakat prezentował się w sposób interesujący oraz cieszący oko posiadacza, a przyciągający wzrok obcych ludzi - musi być umieszczony w sposób estetyczny oraz staranny. Taki efekt zapewni wykorzystanie stojaków do plakatów - ekspozytorów. 

Jak zbudowane są proponowane przez nas ekspozytory oraz jakie wynikają z tego zalety?

Nasze rozwiązania zapewnią łatwe oraz wygodne wyeksponowanie plakatu. Budowa opiera się na zastosowaniu ruchomych ramek, między którymi dwustronnie można umieścić plakat. Ramki następnie należy umieścić w głównej części konstrukcyjnej, która będzie pozwalała na lekkie i wygodne obracanie plakatu. Wygodne przymocowanie do ściany za pomocą wkrętów i kołków znajdzie zastosowanie w każdym miejscu. Wykonanie ramek również pozwala na szerokie ich zastosowanie. Eleganckie, metalowe wykończenie będzie świetnie pasowało do wystroju wnętrza w biurze lub holu. 

Jakie zastosowanie prezentują nasze produkty? - Bardzo szerokie!

Prezentowane w naszym sklepie ekspozytory sprawdzą się nawet w mieszkaniu, a podane niżej zastosowanie są jednie przykładami oraz wstępem do ich montażu.

  • Pierwszym z zastosowań jest z pewnością możliwość wmontowania ich na ścianę w holu wnętrza budynku prowadzonej przez nas firmy. Prezentacja produktów w ten sposób z pewnością będzie dużo ciekawsza niż zwykłe zdjęcia stosowane w każdej z firm. 
  • Drugim z zastosowań jest wyeksponowania ważnego dla nas dzieła sztuki lub innego obrazu, na którego widok czujemy się dobrze. W mieszkaniu zamiast wieszać obraz tradycyjny sposób możemy użyć ekspozytora, który w skuteczny sposób przyciągnie wzrok gości oraz będzie cieszył nasze oko solidnym wykonaniem. 
  • Takie ramki sprawdzą się idealnie również na uczelni lub w szkole.

Zapraszamy do kontaktu!

Nasz sklep nie boi się kontaktu z klientem, a zależy nam na państwa satysfakcji. W razie wątpliwości prosimy o zgłoszenie się do nas, a my rozwiejemy trwogę.