Stojaki (widoczność ulotek 100%)

Stojaki (widoczność ulotek 100%)

Wysokie stojaki wolnostojące, oferowane w ciekawym wyborze wielkości. Kieszenie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać 100% widoczności każdej pierwszej strony. Bardzo duża wytrzymałość i stabilność, a do tego możliwość wyboru spośród dużej liczby atrakcyjnych modeli, stawia te stojaki w czołówce najchętniej kupowanych. Połączenie aluminiowego stojaka z plastikowymi, przejrzystymi kieszeniami, pozwala uzyskać atrakcyjny i bardzo nowoczesny wygląd, dobrze wpisujący się w przestrzeń publiczną, jak i biurową. Stabilne, wolnostojące prezentery na ulotki, foldery, przeznaczone dla mniejszej ilości wzorów ulotek. Ulotki są tak rozmieszczone, że nie zasłaniają się wzajemnie (sa widoczne w 100%) Rama z anodowanego aluminium. Nad ulotkami można umieścić informację stałą np. logo lub inny wydruk zamieszczony w tabliczce

Produktów od 1 do 24 z 43

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produktów od 1 do 24 z 43

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Wysokie stojaki reklamowe to doskonała forma prezentacji wybranych aspektów. Z powodzeniem wykorzystywane sa przez przedsiębiorstwa z różnych branż. Stojaki wysokie na reklamy dostępne są w różnych konfiguracjach z możliwością szybkiego dopasowania do wnętrza oraz potrzeb. Jednocześnie spełniają wymogi estetyczne klientów, a także służą do przekazywania kluczowych informacji do ich podświadomości. Z pozoru niedoceniane, jednak w gruncie bardzo istotne, powinny znaleźć swoje miejsce w każdej firmie, bez względu na jej wielkość.

Stojaki wysokie to szansa na nowych klientów

Przedstawione na stronie modele wysokich stojaków połączone są ze sobą wspólnymi cechami: stabilność, estetyczny wygląd oraz niezawodność w każdej sytuacji. Nieustannie wykonywane są wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, dlatego dokonanie jednorazowego zakupu przyniesie Państwu doskonałą inwestycję w przyszłość. Z powodzeniem mogą być przetransportowywane do różnych miejsc a następnie spełniać swoją rolę i stanowić idealny sposób na skuteczną reklamę. Przemyślany projekt stojaków umożliwia sukcesywną eksploatację przygotowanych ulotek, umożliwiając dotarcie do większej ilości kontrahentów. Racjonalne zaprojektowane ułożenie ulotek gwarantuje czytelność oraz ich estetyczną prezentację. 

Posiadane w ofercie stojaki wysokie są niezwykle praktyczne także z uwagi na ich obsługę. Uzupełnianie brakujących ulotek nie wymaga skomplikowanych czynności lub demontażu elementów. Stojaki wysokie na ulotki charakteryzują się także łatwością w utrzymaniu czystosci w ciągu kilku chwil. Dbałość o każdy szczegół z pewnością zostanie doceniona przez klientów, którzy będą odczuwali przekazywany szacunek oraz dbałość o współpracę. 

Nasze stojaki wysokie doskonale komponują się z różnymi wnętrzami. Mnogość modeli ułatwia dopasowanie do przewidywanej ilości ulotek oraz ich sposobu ułożenia. Na naszej stronie z pewnością odnajdziecie Państwo model, który będzie brał udział w budowaniu prestiżu marki oraz zdobywaniu nowych klientów.