Podstawki na biurko

Stabilne podstawki na biurko, o dowolnej treści. Mogą zawierać imię i nazwisko pracownika, godziny w jakich stanowisko jest czynne lub krótki komunikat informacyjny, np. zaraz wracam. Najczęściej stosowane w salach obsługi klienta, urzędach, salonach sieci komórkowych i wszędzie tam, gdzie pracownicy mają do czynienia z bezpośrednią obsługą interesantów. Tabliczki na biurko wykonane mogą być z tworzywa, a także połączenia tworzywa z aluminium. Gładka powierzchnia, bardzo duża wytrzymałość oraz możliwość wielokrotnego zmieniania zawartości, poprzez wsunięcie nowych tabliczek w ramkę lub przymocowanie nowej naklejki. Proponujemy również Państwu praktyczne podstawki na wizytówki. Są one wykonane z przeźroczystego akrylu, starannie wyprofilowanego, aby zapewnić wizytówkom najlepszą czytelność oraz łatwą dostępność. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi oferowanymi u nas produktami, wśród których na pewno znajdą Państwo taki, który idealnie będzie odpowiadał Waszym potrzebom. Atrakcyjne ceny oraz fachowa obsługa sprawiają, że zaufały nam już dziesiątki osób.

15 produkt(ów)

na stronę

15 produkt(ów)

na stronę

Praca w obsłudze klienta wiąże się z koniecznością przekazywania interesantom pewnych komunikatów. Ich treść może być bardzo różna - począwszy od standardowego imienia i nazwiska osoby, która aktualnie znajduje się na zmianie, a skończywszy na zawiadomieniu o trwającej przerwie w funkcjonowaniu konkretnego stanowiska z powodu awarii. Z obsługą klienta mamy do czynienia w różnego rodzaju instytucjach, urzędach, placówkach, a także sklepach i wielu innych miejscach. Z tego właśnie powodu bardzo przydatne w tego rodzaju pracy są podstawki na biurko. W zależności od naszych preferencji możemy je wykorzystać na różne sposoby.

Jaką treść może zawierać podstawka na biurko?

W naszym sklepie mają państwo możliwość zamówienia podstawek o spersonalizowanej treści, dopasowanej do Państwa oczekiwań, wymagań i aktualnego zapotrzebowania. W zależności od miejsca, w którym wykorzystane zostaną takie identyfikatory, odpowiednie do umieszczenia mogą być poniższe informacje:

  • imię i nazwisko pracownika
  • nazwa lub numer stanowiska
  • godziny pracy
  • informacja o awarii
  • informacja o przerwie w obsłudze

To jednak nie wszystkie zastosowania podstawek na biurko. Treść można dowolnie modyfikować, dopasowując ją do swoich potrzeb. W punktach zajmujących się obsługą klienta może pojawić się wiele nieprzewidzianych sytuacji, o których należy powiadomić oczekujących interesantów. Wszystko zależy od aktualnych wymagań organizacyjnych. Taki sposób komunikacji z klientem jest wygodny i spełnia swoją podstawową funkcję.

Potencjał informacyjny tych produktów można wykorzystać na różne sposoby. W naszym asortymencie znajdą Państwo również podstawki na wizytówki, które pozwolą klientom uzyskać szersze wiadomości lub kontakt do osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie firmy, czy też konkretnego działu. Odpowiednia ekspozycja wizytówek jest bardzo ważna - każdy, kto chce mieć możliwość zachowania informacji kontaktowych naszej firmy powinien mieć taką możliwość. Ponadto jest to również element marketingu i budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa.