Tablice informacyjne

Tablice informacyjne

Tablice informacyjne zawierają wiele cennych informacji, dotyczących położenia gabinetów, sal obsługi klienta i wydziałów na poszczególnych piętrach budynku. Umieszczane najczęściej w pobliżu głównego wejścia do budynku, pozwalają interesantom na szybkie i bezbłędne dotarcie w miejsce, w którym mogą załatwić swoją sprawę. Tablice informacyjne wykonujemy w rozmiarach dostosowanych do Państwa potrzeb. Stosujemy w nich trwałe materiały oraz odporne na promieniowanie UV folie. Tablice informacyjne polecamy zarówno w postaci do wieszania na ścianach, jak również wyposażone w pojedyncze lub podwójne statywy – w tym przypadku mogą zostać umieszczone w korytarzach, a także przy odpowiednim przymocowaniu, również na zewnątrz budynku. Starannie zaprojektowana i dobrze wykonana tablica, może przynieść firmie wiele korzyści, zapewniając jej większą liczbą klientów. Jeżeli do tej pory cierpieli Państwo z powodu niekorzystnego położenia swojego obiektu lub biura, tablica informacyjna może zmienić tę sytuację o 180 stopni. Z elementów systemu cligo® można zbudować tablice dowolnych rozmiarów z informacją stałą lub wymienną. Tablice te mogą być wieszane na ścianie, wolnostojące lub mocowane pod sufitem. Produkty z tej grupy powstają na indywidualne zamówienia. Do wyceny potrzebujemy rysunek tablicy z podanymi wymiarami.

7 produkt(ów)

na stronę

7 produkt(ów)

na stronę

Reklama własnej firmy jeszcze nigdy nie była tak ważna. W czasie pozycjonowania stron internetowych i reklam w mediach społecznościowych często zapominamy o tak prostej, ale jednocześnie bardzo skutecznej metodzie, jaką są tablice informacyjne. 

Z tablicami informacyjnymi dasz znać swoim klientom, gdzie dokładnie się znajdujesz


Po pierwsze, są niezastąpione we wszystkich budynkach, w których występuje duża liczba usługodawców. Można uznać je za stały element poradni zdrowia, bowiem sprawnie informują pacjentów, na którym piętrze znajduje się dany specjalista. Są nieocenione, gdy prowadzimy firmę, dzieląc przestrzeń z innymi przedsiębiorcami; dzięki tablicom informacyjnym nasi klienci sprawnie trafią do nas, a nie np. do naszej konkurencji. Chociaż to informowanie jest najważniejszą funkcją tablic (o czym świadczy sama nazwa), przydają się również do... reklamy!

Tablica informacyjna jako sposób na reklamę?

W tym miejscu warto zdać sobie sprawę, że tablica informacyjna to gadżet, który przyda się nie tylko osobom, które już zdecydowały o tym, że kierują swoje kroki do twojej firmy. To również sposób na dotarcie do klientów... potencjalnych.

Widoczny, dobrze czytelny napis znajdujący się na wysokości wzroku przechodniów przyciągnie ich uwagę. Mimowolnie zyskają oni wiedzę o tym, że w danym miejscu znajduje się twoja firma. To zwiększa prawdopodobieństwo tego, że gdy będą szukać przedstawiciela branży, którą się zajmujesz, zdecydują się skorzystać z twojej usługi. Jeśli nie będzie to dotyczyło ich osobiście, być może poinformują o firmie swoich potrzebujących znajomych.

Dopasujemy się do twoich potrzeb

W naszej ofercie znaleźć różnorodne tablice informacyjne - wiszące lub umieszczone na stojaku. Modele w większości przypadków bez przeszkód dopasować można do oczekiwań klientów, np. przez zwiększenie liczby ramek lub dopasowanie rozmiarów całej konstrukcji. Dzięki temu tablice informacyjne sprawdzą się w każdej przestrzeni, bez względu na jej wielkość oraz ilość informacji, którą chcesz przekazać z pomocą tego rozwiązania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Chętnie udzielimy informacji w związku z prezentowanymi produktami i rozwiejemy wszelkie niepewności.