Tabliczki przydrzwiowe

Tabliczki przydrzwiowe

Kwadratowe i prostokątne tabliczki przydrzwiowe, informują o rodzaju i przeznaczeniu konkretnego pomieszczenia, a także mogą informować o osobach, które w nim pracują. Najczęstsze zastosowanie to szpitale i przychodnie lekarskie, szkoły, biurowce, siedziby firm. Wygląd tabliczek przydrzwiowych może zostać dostosowany do wytycznych z identyfikacji wizualnej firmy, dzięki czemu tabliczki będą tworzyć spójną całość z pozostałymi elementami wystroju i wyposażenia. Konstrukcja tabliczek przydrzwiowych pozwala na łatwą zmianę treści, poprzez naklejenie nowych wydruków na pojedyncze, wyjmowane płytki. Mocowanie tabliczek do ściany, odbywa się przy użyciu systemu kołków i wkrętów. Rozmiary, jak i projekt tabliczek przydrzwiowych, przewiduje umieszczenie na nich logo firmy lub innego charakterystycznego elementu. Bardzo duży wybór kolorów obudów, to kolejna zaleta oferowana przez nasz asortyment. Jeśli nie wiedzą Państwo, na jaki model tablicy informacyjnej się zdecydować, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Doradzimy, która z oferowanych tablic będzie najlepiej spełniała Wasze potrzeby.

Brak produktów spełniających kryteria.

Jak sprawić, aby osoby mijające dany budynek zdawały sobie sprawę z tego, że znajduje się w nim siedziba twojego biznesu? Najważniejsze to zadbać o czytelne oznaczenie.

Spraw, aby twoja firma stała się widoczna za pomocą tabliczek przydrzwiowych

Podczas spaceru ulicą często przy wejściu do budynków zauważyć można tabliczki przydrzwiowe. Trudno nie zwrócić na nie uwagi i zdarza się, że doskonale wiemy, w którym miejscu można skorzystać np. z usług prawnika, mimo że nigdy nie poszukiwaliśmy pomocy prawnej. Jak widać tabliczki przydrzwiowe z powodzeniem mogą pełnić funkcję reklamową - wyraźny napis i kontrastowe tło sprawią, że informacja będzie dobrze widoczna i dostrzegą ją nawet zabiegane osoby. Tabliczki przydrzwiowe przydadzą się również w innych sytuacjach - dzięki nim osoby, które są zdecydowane skorzystać z twoich usług, nie będą miały problemu z dotarciem do celu.

Tabliczki przydrzwiowe wykorzystywane są nie tylko na zewnątrz budynków. Świetnie sprawdzą się również w ich wnętrzu. Jeśli w danym lokalu pracuje kilku specjalistów, warto przy każdych drzwiach zawrzeć informację o tym, kto przyjmuje klientów w danym pomieszczeniu. To rozwiązanie często spotykane jest np. w poradniach zdrowia lub w budynkach, w których swoją siedzibę ma wiele firm.

Wysoka jakość i estetyczny wygląd

Estetyka wykonania w przypadku tabliczek przydrzwiowych jest niezwykle ważna. Za ich pośrednictwem często ma miejsce pierwszy kontakt klienta z firmą. Można więc uznać je za swoistą wizytówkę. Z tego powodu oferowane przez nas rozwiązania cechują się atrakcyjnym wykonaniem i dbałością o najmniejszy detal.

Indywidualnie podchodzimy do każdego zamówienia, toteż możesz liczyć na to, że tabliczka pasować będzie do wystroju danego pomieszczenia lub/i do identyfikacji wizualnej twojej firmy. Całość została zaprojektowana w taki sposób, aby w razie potrzeby bez problemu można było zmienić treść znajdującą się na wyjmowanych płytkach. Nasza oferta obejmuje wiele wersji kolorystycznych i szeroki wybór modeli. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na to, że znajdą tu rozwiązanie, które w pełni spełni ich oczekiwania.