Stojaki na plakaty + ulotki

Stojaki na plakaty + ulotki

Stojaki na plakaty z ulotkami to idealny gadżet do różnego typu biur, muzeów jak i innych pomieszczeń, w których chcemy poinformować klientów o naszej ofercie produktów czy usług. Stojaki są wykonane z aluminiowych części, solidne i trwałe w użytkowaniu. Posiadają statyw, ramkę oraz kieszonki na ulotki czy inne broszury reklamowe. Prezentowane przez nas stojaki są dostępne na plakaty rozmiaru B1 oraz B2. Zachęcamy do zakupu. Ceny wahają się w granicach od około 400 do około 500 złotych. Stojaki są wykonane z dobrej, jakości materiałów a przy tym są solidne i trwałe.

10 produkt(ów)

na stronę

10 produkt(ów)

na stronę

W strategii marketingowej bardzo istotne są szczegóły. Kiedy już zaprojektujemy materiały reklamowe, musimy zastanowić się nad ich odpowiednią prezentacją oraz dystrybucją. Niewłaściwe decyzje mogą skutkować zmniejszeniem efektywności podjętych działań, a zatem warto poświęcić trochę czasu na opracowanie planu działania.

Cele zastosowania stojaków na plakaty i ulotki

Odpowiedni sprzęt może okazać się bardzo pomocny, gdy chcemy wyeksponować nasze materiały promocyjne. Stojaki na plakaty z kieszeniami na ulotki mogą spełniać dwie funkcje:

  • prezentować plakat
  • eksponować ulotki

Mechanizm działania takiego stojaka z perspektywy marketingowej polega na tym, że dużych rozmiarów plakat może nieraz skutecznie zwrócić ich uwagę oraz zachęcić do podejścia, natomiast kieszeń z ulotkami pozwala na zabranie ze sobą nośnika dodatkowych informacji. Dlatego właśnie warto zadbać o atrakcyjność wizualną materiałów, a jednocześnie zawrzeć w nich przydatne dane.

Korzystanie z tego rodzaju systemów prezentacji materiałów reklamowych może być bardzo przydatne. Przede wszystkim chodzi o względy czysto estetyczne - atrakcyjna pod względem wizualnym ekspozycja może zwracać większą uwagę. Powinno się dopasowywać wymiary stojaków i kieszeni do formatu plakatu oraz dystrybuowanych ulotek. Ważny jest także styl i mobilność. Dobrze mogą sprawdzić się stojaki składanedwustronne - ta druga kategoria pozwala na umieszczenie podwójnej ilości materiałów lub odmiennych tematycznie ich rodzajów. Dzięki temu przy pomocy jednego stojaka możemy nieco poszerzyć spektrum swoich działań. Warto więc zastanowić się nad takim rozwiązaniem.

Stojaki na plakaty wyposażone dodatkowo w kieszenie na ulotki mogą znaleźć zastosowanie wszędzie tam, gdzie oprócz zakomunikowania określonych informacji, chcielibyśmy dostarczyć klientowi dodatkowych informacji. Przykładowo, plakat może zawierać ogólną wiadomość o promocji, zaś dołączone ulotki lub broszury - szczegółowy wykaz objętych nią towarów wraz z dokładnymi cenami po obniżce.