Stojaki na plakaty

Stojaki na plakaty

Wolnostojące prezentery to idealny sposób do prezentowania plakatów w pomieszczeniach, ale i na zewnątrz. Na naszej stronie znajdziecie Państwo metalowe prezentery, na plakaty różnego formatu. Prezentery umieszczone na stronie są dostępne w wersjach jedno plakatowych jak i kilku plakatowych. Ich ceny wahają się w przedziale od 340 do 440 złotych. Wykonane z aluminiowego statywu jak i ramki. Prostota w użytkowaniu. Mogą mieć zastosowanie zarówno do postawienia ich w holu lub innym miejscu jak i odpięcia ramki i umieszczenia jej wraz z plakatem na ścianie.

14 produkt(ów)

na stronę

14 produkt(ów)

na stronę

Odpowiednia prezentacja materiałów promocyjnych jest niezwykle ważna. Jeśli nieodpowiednio dobierzemy środki, ostateczny efekt może nie być zadowalający. Z tego względu należy dokładnie przemyśleć wszystkie kwestie, które mogą być istotne. Powinniśmy kierować się estetyką, a także wyrazistą ekspozycją tego, co mamy do pokazania naszym klientom lub potencjalnym zainteresowanym. W przypadku plakatów niejednokrotnie bardzo przydatne mogą okazać się specjalne stojaki.

Zalety stosowania stojaków na plakaty

Dzięki zastosowaniu stojaków na plakaty możemy osiągnąć kilka celów jednocześnie. Wśród nich warto wymienić:

  • estetyczną prezentację plakatu
  • możliwość manipulacji przestrzenią

Umieszczenie plakatu na stojaku może wyglądać efektownie i atrakcyjnie. Względy wizualne odgrywają bardzo istotną rolę w marketingu, ponieważ trudno wzbudzić zainteresowanie klienta. Można spróbować ją właśnie za pomocą wyglądu materiałów. Kolejną zaletą stosowania tego rodzaju akcesoriów jest fakt, że możemy sprawnie zmieniać koncepcję. Stojak można bowiem w dowolnej chwili umieścić w innym, być może bardziej wydajnym miejscu. W ten sposób można przetestować pomysły i wybrać najlepsze usytuowanie dla naszego plakatu.

Jak wybrać stojak na plakat?

Najbardziej istotną kwestią jest - oczywiście - rozmiar docelowego plakatu. To pod tym kątem musimy nieco zawęzić krąg naszych poszukiwań. Gdy już ustalimy ten parametr, warto zastanowić się nad całościową konstrukcją ramy oraz rodzajem podstawki - te elementy mają bezpośredni wpływ na styl. Jeżeli potrzebujemy zwiększonej mobilności, warto rozważyć stojak składany. Kolejnym kryterium może być dwustronność stojaka, bardzo przydatna wtedy, kiedy mamy więcej niż jeden plakat do zaprezentowania naszym klientom.

Stojaki na plakaty mogą być bardzo przydatne do tego, aby poinformować klientów o aktualnych promocjach, czy też zawiadomić o konkursie, czy innej akcji. Można w ten sposób również przekazać ważne komunikaty, dotyczące chociażby zmienionych godzin pracy sklepu. To, w jaki sposób wykorzystamy potencjał takiego sprzętu, zależy już wyłącznie od nas.