Listwy plakatowe

Listwy plakatowe to specjalny rodzaj listew do podwieszania i prezentacji grafiki, plakatów i innych papierowych dzieł sztuki. Zapraszamy do odkrycia naszej kolekcji listew plakatowych - praktycznych i estetycznych rozwiązań, w których z łatwością zaprezentujesz wydruk Twoich ulubionych plakatów, zdjęć czy grafik. Nasze listwy plakatowe to doskonałe rozwiązanie zarówno do domu, jak i biura, dodając osobistego charakteru każdemu wnętrzu.

1 produkt(ów)

na stronę

1 produkt(ów)

na stronę

Listwa plakatowa - prosta i estetyczna prezentacja plakatu

Zaprezentowanie plakatu wiąże się z odpowiednim przymocowaniem go do wybranego modułu, tak, aby mógł doskonałe sprawować swoją funkcję. Pragniemy zaprezentować znakomite listwy plakatowe wykonane z anodowanego profilu aluminiowego. Materiał jest trwały i solidny. 

Listwa plakatowa góra dół montowana na górnej i dolnej krawędzi posteru to idealne rozwiązania do prezentowania plakatu. Znakomita konstrukcja i prostota w użyciu. Specjalne spinki podtrzymują plakat przed wypadnięciem. Zachęcamy do zakupu listew plakatowych w atrakcyjnych cenach, dostępne w kilku formatach.

Plakatowe listwy do prezentacji

W ofercie posiadamy listwy plakatowe wykonane z aluminium, które idealnie dopasują się do Twojego stylu i potrzeb. Listwy plakatowe to propozycje dla tych, którzy cenią minimalizm, jak również dla miłośników bardziej ekstrawaganckiego wzornictwa.

Nasze listwy plakatowe występują w różnych długościach, umożliwiając łatwe montowanie i wymianę plakatów. Profile wybranej szerokości to także świetne rozwiązanie dla galerii czy wystaw, gdzie obrazy często ulegają zmianie. Listwy te są proste w montażu, a innowacyjne systemy mocowania i zastosowanie profilu zatrzaskowego zapewnią bezpieczne i pewne umieszczenie Twoich ulubionych prac.

Komplet góra dół - listwy do plakatów w sklepie interentowym stojakiplastikowe.pl

Inwestując w nasze listwy plakatowe możesz łatwo i przyjemnie możesz odmienić swoje wnętrza za pomocą naszych listew plakatowych. Zachęcamy do eksploracji naszej kolekcji. Proponowany przez nas rodzaj listw to produkt najwyższej jakości. Estetycznie zaprezentuj plakaty w listwach wybranej długości. Ciesz się swoimi ulubionymi grafikami w wyjątkowy sposób!