Tabliczki samoprzylepne

Tabliczki samoprzylepne przydają się przy wielu okazjach. Chcemy zaprezentować Państwu tabliczki samoprzylepne różnego formatu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą gdyż ceny są konkurencyjne a materiały, z których wykonane są tabliczki są dobrej, jakości. Wykonane są metodą wtrysku. Posiadają jedno zagłębienie pozwalające umieścić w niej karteczkę z napisem. Dodatkowo posiadają folię zabezpieczającą kartkę przez niszczeniem. Małe zaczepki, które zamocowano wokół tabliczki służą do przytrzymywania karteczki z informacją.

5 produkt(ów)

na stronę

5 produkt(ów)

na stronę

Tabliczki samoprzylepne mogą znaleźć zastosowanie przede wszystkim w dużych biurowcach, urzędach oraz różnych instytucjach państwowych. Korzysta się z nich po to, aby oznaczyć poszczególne pokoje oraz gabinety. Wtedy też klienci oraz kontrahenci będą doskonale wiedzieć, do jakich drzwi powinni zakupić, aby trafić do osoby, na której im w danym momencie zależy. Atutem takich tabliczek jest ich samoprzylepność. Nie trzeba więc zaprzątać sobie głowy jakimiś skomplikowanymi mocowaniami, ponieważ wystarczy kilka sekund, aby zawisły one na drzwiach od pokoju lub gabinetu. Na pewno samoczynnie nie będą odpadać. Kartkę umieszczoną w tabliczce można dodatkowo ochronić specjalną folią.

Z jakiego powodu warto korzystać z tabliczek samoprzylepnych?

Z tabliczek samoprzylepnych warto korzystać przede wszystkim dlatego, że pozwalają one nie zgubić się w większych budynkach. Posiadają one specjalne zagłębienia, co pozwoli użytkownikom na umieszczanie w nich karteczek oraz folii zabezpieczających. Taka folia ochroni kartkę przed zniszczeniami i nie będzie trzeba jej co kilka godzin wymieniać na nową. Tabliczki mają różne wymiary, dlatego też zamawiający powinni wiedzieć dokładnie na jakich rozmiarach im zależy. Mniejsze tabliczki wyglądają na drzwiach schludniej, można umieszczać je w takich miejscach jak:

  • szkoły,
  • poczty,
  • banki,
  • ośrodki zdrowia.

Miejsc, w których znajdą zastosowanie jest bardzo dużo, dlatego decyzja o ich zakupie na pewno będzie trafiona. Tabliczkę można mocować na drzwiach również przy pomocy:

  • magnesów,
  • przyssawek.

Dostępne na rynku w dobrej cenie, wykonane z wysokiej jakości materiałów. 

Lepsza identyfikacja pomieszczeń oraz urządzeń

Dzięki tabliczkom samoprzylepnym nie będzie kłopotów z tym, aby zidentyfikować pomieszczenia oraz urządzenia, ponieważ na nich takie tabliczki również mogą zawisnąć. Tego typu znakowanie sprawdza się w biurowcach oraz zakładach przemysłowych. Ich zaletą jest na pewno funkcja informacyjna, co pozwoli na uniknięcie błędów i złych decyzji.