Ścianki prezentacyjne

Ścianki prezentacyjne to samonośne konstrukcje wykonane z profili aluminiowych. Stabilność, wytrzymałość oraz wszechstronność zastosowania, to podstawowe atuty tego produktu. Proponujemy Państwu ścianki prezentacyjne dostępne w kilku popularnych wymiarach. Wyposażone zostały w metalowe stopki, zapewniające bezpieczne korzystanie w każdych warunkach, nawet bardzo mocno zatłoczonych wnętrzach. Ścianki prezentacyjne pozwalają na zamocowanie na nich folderów reklamowych, plakatów i innych drukowanych prezentacji, we wszystkich popularnych formatach. Najchętniej wykorzystywane przez biura podróży, do prezentowania ofert wycieczek, drukowanych na kartkach A4. Znajdują również zastosowanie w galeriach, gdzie mocuje się do nich prace artystyczne – obrazy, plakaty, szkice lub fotografie. Konstrukcja ścianek prezentacyjnych została wykonana z lekkiej i odpornego na korozję aluminium, pomalowanego na elegancki, srebrny kolor. Ścianki nie wymagają stosowania żadnych prac konserwacyjnych i pozostają odporne na działanie warunków atmosferycznych.

9 produkt(ów)

na stronę

9 produkt(ów)

na stronę

Ścianki prezentacyjne to zdecydowanie najlepszy wybór dla biur podróży, które chcą skutecznie zareklamować swoje wycieczki klientom. Dzięki takim ściankom są one lepiej widoczne i zachodzi większe prawdopodobieństwo, że klienci zdecydują się na wykupienie jakiejś interesującej wycieczki. Takie ścianki mogą posiadać zróżnicowane wymiary, można kupić wyższe lub też szersze, w zależności od tego, jakie będą potrzebne zainteresowanym osobom. Umieszczanie na nich ofert reklamowych, plakatów i informacji nie jest żadnym problemem. Posiadają one metalowe stopki, dlatego też można z nich całkowicie bezpiecznie korzystać w każdych warunkach. Nadają się one także do szkół, muzeów oraz galerii sztuki.

Prezentowanie ofert, zdjęć i prac

Dzięki ściankom prezentacyjnym można bardzo skutecznie wypromować różnorodne oferty, zdjęcia oraz prace artystyczne. Z racji tego mogą być one wykorzystywane przez:

  • malarzy,
  • fotografów,
  • rysowników.

Jest to także bardzo ciekawa opcja na zaprezentowanie zwycięskich prac w konkursach szkolnych, dlatego każda dyrekcja powinna wziąć pod uwagę zakupienie takich materiałów prezentacyjnych. Posiadają one bardzo wszechstronne zastosowanie, są wytrzymał, ponieważ wykonano je ze specjalnych profili aluminiowych. Wcale nie są ciężkie, dlatego można je przenosić z punktu A do punktu B.

Zalety ścianek prezentacyjnych - solidna konstrukcja

Największą zaletą ścianek prezentacyjnych jest ich solidna konstrukcja. Aluminium użyte do ich stworzenia jest odporne na korozję, ponadto całej konstrukcji nie trzeba konserwować, a ścianki z powodzeniem mogą być też umieszczane na zewnątrz budynków, nie zaszkodzą im żadne warunki atmosferyczne. Użytkować można je także w bardzo zatłoczonych pomieszczeniach, nie ma obaw, że się przewrócą. Do zalet takich ścianek można zaliczyć również to, że można przyczepić do nich materiały reklamowe i prace w różnorodnych formatach, zależnie od życzenia właściciela. W ten sposób będzie można zaprezentować odbiorcom dokładnie to, co będzie chciało się im pokazać.