Stojaki obrotowe

Stojaki obrotowe

Stojaki obrotowe to bardzo wygodna konstrukcja wystawiennicza, stosowana nie tylko do prezentacji ulotek, ale również do sprzedaży pocztówek lub czasopism. Stojaki obrotowe mogą być wyposażone w kieszenie, umieszczone po dwóch lub czterech stronach. Płynne obracanie się stojaka zawdzięczamy trwałemu łożysku, umieszczonemu w stabilnej podstawi. Stojaki obrotowe wykonywane są z połączenia aluminium z tworzywem sztucznym. Daje to bardzo estetyczny efekt, pozwalając używać stojak w recepcji, hallu, korytarzu, poczekalni, salonach i sklepach.

20 produkt(ów)

na stronę

20 produkt(ów)

na stronę

Stojaki obrotowe to bardzo dobry wybór dla osób, które chcą udanie zaprezentować swoją działalność różnym odbiorcom. Prezentowanie za ich pośrednictwem ulotek to bardzo prosty proces, na który można się zdecydować w dowolnym momencie. Jest to bardzo solidna konstrukcja wystawiennicza, która przyciągnie uwagę wielu przechodniów. Takie stojaki mogą być użytkowane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Cechują się dużą wytrzymałością i stabilnością, dlatego niekorzystne warunki atmosferyczne nie są im straszne.

Promocja własnej firmy dzięki stojakom obrotowym

Dzięki stojakom obrotowym można udanie promować własną firmę. Zamieszczenie w nich ulotek nie jest zbyt skomplikowanym procesem, można za ich pośrednictwem sprzedawać także różnego rodzaju pocztówki oraz czasopisma, zależnie od tego, gdzie będą one ustawione. Zwykle znajdują one zastosowanie w takich miejscach jak:

  • banki,
  • biura podróży,
  • poczty.

Oczywiście może być ich dużo więcej, jednak w nich spiszą się najlepiej. Wyposażone są w różnorakie kieszenie, które klient dobiera według własnych potrzeb, tak aby prezentowane materiały reklamowe z nich nie wypadały. Można obracać je w dowolną stronę, cały mechanizm działa bardzo sprawnie i na pewno nie ulegnie w szybkim tempie uszkodzeniu. 

Przyciągnięcie uwagi odbiorcy

Decydując się na takie stojaki obrotowe na ulotki oraz inne materiały przyciąga się uwagę odbiorców w różnym wieku. W związku z tym mogą one znaleźć zastosowanie w różnych korytarzach, na recepcjach, czy też może nawet w sklepach. Stworzone są one z kilku niezbędnych elementów, takich jak:

  • łożysko,
  • podstawa,
  • stojak,
  • kieszenie.

Dzięki temu mogą działać poprawnie, a efekt reklamowy jest estetyczny i zadowalający dla klientów sięgających po takie rozwiązania. Wykonane są one zazwyczaj z trwałego aluminium, które połączone jest z solidnym tworzywem sztucznym. Uniwersalność zastosowania oraz płynne obracanie to największe zalety takich stojaków obrotowych na ulotki, które na pewno zwiększą sprzedaż w wielu firmach.