Zestawy ramek

Plakaty mogą być prezentacją jakiegoś produktu czy ogłoszenia, ale mogą również pełnić funkcje ozdobne. Na naszej stronie znajdą Państwo specjalne zestawy ramek, dzięki którym plakaty nabiorą zupełnie innego znaczenia. Ramki mogą Państwo zastosować w dowolnej konfiguracji pionowej jak i poziomej. Podzielone na trzy lub cztery ramki dają efekt łączenia kilku plakatów. Wykonane z dobrej, jakości materiałów. Wyjątkowo łatwe w użytkowaniu. Można je zawiesić na ścianie w ramach obrazu, który będzie nadawać naszemu pomieszczeniu jeszcze lepszego i designerskiego wyglądu.

3 produkt(ów)

na stronę

3 produkt(ów)

na stronę

To, jak prezentuje się miejsce, w którym przyjmujesz klientów, ma ogromne znaczenie dla ich doświadczenia i tego, w jaki sposób będą postrzegać twoją firmę w przyszłości. Jeśli zależy ci na prostych, ale funkcjonalnych rozwiązaniach, zachęcamy do zapoznania się z tym działem.

Uatrakcyjnij wystrój lokalu z pomocą zestawów ramek

Niezależnie od tego jaki rodzaj działalności prowadzisz - jeśli przyjmujesz potencjalnych klientów, spraw, aby otoczenie zaciekawiło ich i skłoniło do skorzystania z oferowanych przez ciebie usług. Dzięki proponowanym przez nas zestawom ramek uda ci się przedstawić grafikę lub zdjęcia związane z profilem twojego biznesu. Wystarczy, że ramki wypełnisz atrakcyjnymi obrazami, które zaciekawią i przykują uwagę.

Ramki zaprojektowane zostały w taki sposób, że w każdej z nich umieścić możesz fragment całego obrazu. Za pomocą efektu łączenia poszczególnych fotografii, uzyskasz dużych rozmiarów grafikę, przedstawioną w ciekawy sposób. Za pośrednictwem ramek możesz zaprezentować to, co oferujesz (jedzenie, usługi kosmetyczne, ubrania i wiele innych). Z ich pomocą możesz też stworzyć ciekawą ozdobę, która chociaż nie jest związana z profilem twojej działalności, nada wnętrzu luksusowego, eleganckiego wyglądu.

Wykorzystanie zestawów ramek w przestrzeni mieszkalnej

Zestawy ramek przypadną do gustu nie tylko właścicielom biznesów, ale też osobom prywatnym, którym zależy na atrakcyjnym mieszkaniu. Dzięki nim możesz ozdobić każde pomieszczenie - pokój dziecięcy, salon, sypialnię, kuchnię lub łazienkę. Wybierając grafikę, pasującą do wystroju danego wnętrza, podkreślisz jego walory i wydobędziesz z niego nowy charakter. Zestawy ramek sprawią, że każda osoba odwiedzająca twoje mieszkanie, będzie zaintrygowana tym ciekawym, niecodziennym rozwiązaniem.

W ofercie posiadamy różne wersje rozmiarowe zestawów ramek oraz kilka wersji mocowań. Aby jeszcze bardziej ułatwić klientom zakupy na naszej stronie, służymy pomocą na każdym etapie, proponując profesjonalne doradztwo.