Przeglądarki plakatów

Przeglądarki plakatów

Przeglądarki plakatów wykonane są z sztywnych i lekkich ramek zamocowanych do stelaża. Wielkość ramek i ich ilość są dowolne. Ramki można po odmontowaniu ze stelaża użytkować jako zwykłą ramkę dwustronną. Chcemy zaprezentować znakomite przeglądarki do plakatów. Prezentujemy przeglądarki do plakatów różnego formatu. Wykonane są z lekkich ramek, które z łatwością można zamontować do stelaża. Od dziś przeglądanie czy katalogowanie plakatów może być wyjątkowo proste. Dodatkowo ramki można użytkować, jako osobne ramki dwustronne do prezentowania plakatów. Ramki można przymocować do stelaża bądź też prezentować w innych formach. Różne rozmiary i różne ceny. Zachęcamy do zakupu i zapoznania się z innymi naszymi produktami.

8 produkt(ów)

na stronę

8 produkt(ów)

na stronę

Doświadczony przedsiębiorca, niezależnie od branży w której działa, zdaje sobie sprawę z tego, że klienci są wzrokowcami. Właśnie dlatego tak dużą popularnością cieszą się witryny sklepowe, a właściciele tych lokali dbają o to, aby zachęcały one do zrobienia zakupów. W ten sposób działają również showroomy, które pozwalają klientom zapoznać się z oferowanym produktem, dotknąć go i na własne oczy przekonać się o jego zaletach. Dlaczego więc ze sprzedażą plakatów ma być inaczej?

Prezentacja oferty za pośrednictwem przeglądarki plakatów

Zwinięty rulon papieru, nawet jeśli opatrzony jest informacją dotyczącą rozmiaru plakatu oraz miniaturą obrazu, który się na nim znajduje, nie zachęca specjalnie do zakupy. Siłą fotografii i grafiki o większym formacie czasem jest bogactwo szczegółów; innym razem nie chodzi o detale, ale o grę barw i kształtów. Aby oddać te wszystkie cechy plakatów, należy przedstawić je w naturalnym rozmiarze. Właśnie do tego służą oferowane w naszym sklepie przeglądarki plakatów. Lekka konstrukcja, w skład której wchodzą dwustronne ramki zamontowane do stelaża, pozwala klientowi na szybkie i sprawne zapoznanie się z ofertą sklepu.

Bogata oferta, która spełni twoje oczekiwania

W trosce o różnorodne potrzeby osób, odwiedzających nasz sklep, przewidzieliśmy kilka typów rozwiązań. Klienci wybierać mogą więc z przeglądarek plakatów, które można zamontować do ścian. Inne mamy możliwość ustawić na biurku. Nasza oferta obejmuje również przeglądarki, które posiadają statyw i mogą stać samodzielnie. W każdym modelu nacisk położono na wysoką jakość wykonania i funkcjonalność.

Wiemy, że potrzeby naszych klientów dynamicznie się zmieniają. Dlatego właśnie nasze rozwiązania mogą pełnić różne funkcje np. od przeglądarki do plakatów można odpiąć poszczególne ramki i zawiesić je na ścianie. W ten sposób klient zyskuje nowe możliwości zaprezentowania oferowanych produktów - może eksperymentować i sprawdzać, jakie rozwiązanie w największym stopniu przypadnie do gustu osobom, które odwiedzają jego sklep.