Stojące jednostronne

Zachęcamy Państwa do zakupu wyjątkowych tabliczek informacyjnych jednostronnych. Stojące tabliczki doskonale nadają się do postawienia na biurku, komodzie jak i innych miejscach. Posiadamy w ofercie tabliczki w różnym formacie, zarówno małym jak i a4. Dodatkowo tabliczki posiadamy w sekwencji pionowej jak i poziomej. Istnieje możliwość zmiany kąta nachylenia tabliczki. Wykonane z dobrej, jakości materiałów w atrakcyjnych cenach. Idealny dodatek do każdej firmy. Nie tylko pełni funkcję prezentacyjną, ale również informacyjną.

7 produkt(ów)

na stronę

7 produkt(ów)

na stronę

Tabliczki informacyjne stojące to - wydawałoby się - drobny, ale za to wyjątkowo praktyczny element wyposażenia biura. Umożliwia gustowne i eleganckie wyeksponowanie ważnych informacji, jak chociażby cennik usług czy opisy produktów. Niewątpliwą zaletą stojących jednostronnych tabliczek informacyjnych jest ich kompaktowy rozmiar - bez problemu ustawimy je zarówno na biurku czy komodzie, jak i weźmiemy ze sobą na targi jako podręczny prezenter informacji o naszej firmie.

Dopasuj jednostronną stojącą tabliczkę informacyjną do swoich potrzeb!

Wszystkie nasze tabliczki informacyjne wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i tworzą atmosferę profesjonalizmu i rzetelności. Zdajemy sobie sprawę, że każda firma jest inna, każde biuro wymaga nieco innych rozwiązań i aranżacji, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment umożliwił wybór tablic informacyjnych najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb. Posiadamy w ofercie zarówno tabliczki stojące w formacie A4, jak i mniejsze, o nieco bardziej niestandardowych wymiarach, a dzięki możliwości zmiany kąta nachylenia tabliczek z łatwością będzie można ustawić je zarówno na poziomie wzroku klienta, jak i na wyższych wysokościach - za każdym razem treść będzie zaprezentowana w najlepszy możliwy sposób. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się tabliczki w sekwencji pionowej oraz poziomej; wybór z pośród tych dwóch wariantów sprawia, że tekst na tabliczce informacyjnej będzie rozłożony w sposób jeszcze bardziej zoptymalizowany i przystępny.

Setki zastosowań jednej tabliczki informacyjnej

Stojące tabliczki informacyjne są doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie trzeba w sposób czytelny i efektowny przekazać podstawowe informacje. Mogą służyć w biurach jako estetyczna forma informatora, ale też sprawdzą się jako niewielki i nienachalny panel reklamowy. Świetnie wpasują się w przestrzeń na biurku czy komodzie. Tabliczki wolnostojące mogą służyć do prezentacji takich informacji jak:

  • cennik usług
  • opisy produktów
  • podstawowy opis działalności
  • godziny otwarcia zakładu, dane kontaktowe
  • opis technologii wykorzystywanej w zakładzie i wiele więcej.

 Wolnostojące tabliczki informacyjne umożliwiają szybką i łatwą wymianę treści, więc dopasują się bez problemu do zmieniających się potrzeb działalności, a to w połączeniu z jakością wykonania i trwałością sprawia, że będą idealnym dodatkiem w firmie, wykorzystywanym chętnie i przez długi czas.