Stojaki na kosmetyki

Drogerie, stoiska kosmetyczne, salony urody, spa, wellness, solaria i gabinety kosmetyczne. We wszystkich tych miejscach można spotkać większą lub mniejszą liczbę kosmetyków, które wymagają odpowiedniego zaprezentowania. Nasze stojaki na kosmetyki, dostępne są w olbrzymim wyborze wielkości i kształtów, tak aby skutecznie zagospodarować miejsce, które zostało dla nich przeznaczone. Oferujemy Państwu zarówno niewielkich rozmiarów stojaki na kosmetyki a'la ekspozytory, jak i modułowe regały i półki, które znakomicie nadają się do prezentacji oraz sprzedaży większej ilości produktów. Poza klasycznymi stojakami, proponujemy również wiele innych, bardzo przydatnych rozwiązań, tak jak podkładki na dyplomy ukończenia kursów. Wszystkie nasze wyroby są produkowane z najwyższej jakości tworzyw sztucznych oraz aluminium. Gwarantuje to im niepowtarzalny, stylowy wygląd, a także zapewnia możliwość łatwego utrzymania w czystości. Atrakcyjne ceny, bardzo szybkie i bezpieczne dostawy – dzięki temu już za kilka dni mogą się Państwo cieszyć swoimi nowymi stojakami na kosmetyki.

14 produkt(ów)

na stronę

14 produkt(ów)

na stronę

Umiejętna prezentacja kosmetyków to bardzo duża szansa na wzrost ich sprzedaży. W związku z tym inwestycja w stojaki na kosmetyki na pewno okaże się opłacalnym przedsięwzięciem. Tego typu stojaki sprawdzą się w drogeriach, solariach, salonach urody, czy też gabinetach SPA. Wszędzie tam kosmetyki odgrywają bardzo ważną rolę, a zadaniem stojaków będzie ich wypromowanie, tak aby nie pozostały one niezauważone przez klientów. Zdecydować można się na stojaki jednostronne, czy też dwustronne. Najlepszym wyborem będą stojaki obrotowe, które można dowolnie obracać w każdą ze stron, aby lepiej zapoznać się z całym asortymentem prezentowanych kosmetyków.

Optymalna prezentacja produktów kosmetycznych

Dzięki takim produktom, które stworzone są z tworzyw sztucznych oraz aluminium można bez przeszkód optymalnie zaprezentować produkty kosmetyczne, wśród których można wyróżnić:

  • lakiery do paznokci,
  • tusze do rzęs,
  • kredki do oczu,
  • błyszczyki do ust.

Wyeksponować w ten sposób można różne towary, w zależności od miejsca, gdzie stojaki będą ustawione. Zainwestować można w różną wielkość takich elementów, ale też bardzo oryginalne kształty, tak aby jeszcze bardziej przypadły do gustu odbiorcom. To sprawi, że popyt na kosmetyki wzrośnie i firma je sprzedająca odniesie z tego tytułu spore korzyści finansowe.

Skąd bierze się popularność stojaków na kosmetyki?

Popularność stojaków na kosmetyki bierze się stąd, że można je ustawiać w dowolnych miejscach, oczywiście najlepiej wewnątrz sklepu oraz gabinetów, tak aby kosmetyków nikt nie ukradł. Ustawiać można je na różne sposoby, np. najdroższe kosmetyki ustawiając na górnych półkach, a najtańsze na dolnych. Wszystko zależne jest od klientów. Jest to idealna opcja na reklamę kosmetyków sprzedawanych przez drogerie i salony SPA. Stojaki można ustawić na podłodze, ale do dyspozycji zainteresowanych oddane zostały też takie, które można umieścić na ścianach. Wtedy staną się one jeszcze bardziej widoczne dla odbiorców, którzy będą w stanie wybrać dla siebie najlepsze kosmetyki.