Prezentery ulotek - kieszenie ścienne

Prezentery ulotek - kieszenie ścienne

Prezentery kieszeniowe ulotek na ścianę, to nowoczesna i bezpieczna konstrukcja, stworzona do prezentowania i dystrybuowania ulotek. Stojaki wykonane zostały z tworzywa sztucznego oraz anodowanego aluminium o dużej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Przypadkowe uderzenie czy szturchnięcie nie powoduje pęknięcia lub zarysowania. Stojaki na ścianę oferujemy w ciekawym wyborze wzorów, modeli i konstrukcji – zawsze w atrakcyjnych cenach oraz najlepszym wykonaniu. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem ściennych stojaków do biura, sklepu lub magazynu.

Produktów od 1 do 24 z 48

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produktów od 1 do 24 z 48

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Mając swoją własną firmę, czy też pracując w biurze albo w sklepie z różnymi artykułami bardzo często mamy wiele ulotek z wszelakimi produktami albo różnych upoważnień, oświadczeń lub też innych papierków, które jeśli nie są odpowiednio posegregowane, to czasem ciężko jest znaleźć to czego się tak na prawdę szuka w danym momencie. Z myślą właśnie o takich osobach przygotowaliśmy specjalną ofertę kieszeni ściennych dzięki, którym bez najmniejszego problemu uda się w danej chwili mieć pod ręką to co jest nam potrzebne. Także dla petentów i klientów jest to bardzo fajne rozwiązanie, ponieważ jeśli kieszenie ścienne są umieszczone w miejscu, które jest dostępne dla osoby zainteresowanej ulotkami to bez najmniejszego problemu jest sobie sam w stanie wybrać i wziąć te ulotki, jakie do interesują.

Kieszenie ściennne w Twoim biurze

Zalety kieszeni ściennych:

  • porządek w ulotkach oraz innych dokumentach
  • szybki dostęp do tego co nam jest potrzebne
  • nie trzeba kupować dodatkowej szafki, albo wygospodarować w meblach, które posiadamy dodatkowego miejsca na materiały promocyjne.

W swojej ofercie posiadamy bardzo bogaty asortyment kieszeni ściennych. To też każdy kto akurat poszukuje takiego właśnie przedmiotu szybko znajdzie i wybierze taki jaki potrzebuje, ponieważ posiadamy bardzo dużo różnej wielkości kieszeni ściennych. Osoba, która dokona zakupu w naszym sklepie, na pewno będzie zadowolona ze swojego wyboru, gdyż stojaki są wykonane z bardzo dobrej jakości materiału, jaki jest odporny na różne czynniki, jak chociażby zarysowania, wykruszenia oraz wiele innych. Dodatkowym atutem naszego sklepu jest to, że zakupów można dokonać bez wychodzenia z firmy czy też domu. Dzięki temu zaoszczędzimy sporo czasu, a zakupione przez nas rzeczy same zostaną dostarczone pod wskazany adres. Jest to więc bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które mają bardzo mocno napięty swój grafik i nie są w stanie jednorazowo poświęcić więcej czasu, aby samemu pofatygować się z jazdą do sklepu, żeby akurat wybrać kieszenie ścienne. Kieszenie ścienne stanowią doskonałą alternatywę dla mniejszych pomieszczeń lub miejsc, gdzie zdarzają się przechodzić tłumy ludzi. Świetnie sprawdzi się na przykład na poczcie na druczki i formularze do wysyłek paczek. Często widzimy je też w sklepach - sprzedawcy prezentują w ten sposób gazetki z nowościami na zbliżajączy się tydzień w ich sklepie bądź w supermarkecie. Kieszenie ścienne mają swoje stałe miejsce także w korporacjach - umieszczane są w nich listy obecności, regulaminy bhp, dokumenty dotyczące ppoż oraz wiele inych druków ogólnodostępnych dla biura. Kieszenie na reklamy znajdziemy też w przychodniach i poczekalniach - umieszczane są w nich gazety, magazyny, ciekawe artykuły, a także ulotki i inne materiały reklamowe.

Jakie są możliwości mocowania kieszeni ściennych?

Ekspozytory na ulotki, podstawowe wyposażenie biura, można umieścić na gotowe wieszaki samoprzylepne, o ile materiały w ekspozytorach nie obciążą taki wieszak za bardzo. W przeciwnym przypadku, niezbędne może być przywiercenie ekspozytora do ściany. Ekspozytory z kieszeniami na ściany mogą służyć jako dodatkowe półki na gazety, gdy meble w biurze, szafy, stoły, stoliki czy regał na świeżą prasę nie jest w stanie ich pomieścić. Taka dodatkowa półka na książki, gazety, magazyny i ciekawe artykuły obok sofy umili gościom oczekiwanie na recepcji. Kolejne dobre miejsce na umieszczenie kieszeni na ulotki jest także ściana obok drzwi wyjściowych - dzięki niemu goście wchodzący i wychodzący z biura mogą zapoznać się o każdej porze z materiałami reklamowymi i nowościami oraz zobaczyć bieżące ogłoszenia i ważne informacje. Zawieszona koło biurka, kieszeń ściennaświetnie posłuży jako organizer na dokumenty biurowe, wyciągi danych statystycznych itp.

Wielkości i wymiary kieszeni ściennych

Kieszenie wiszące na ścianie to produkty, które mają różne wymiary i konfiguracje, według preferencji klienta. Cały system takich kieszeni często nazywany jest ścianką prezentacyjną. W ekspozytorach naściennych możesz traktować także jako pojemniki do przechowywania, np. płyty dvd, reklamy, wizytówki, pisaki itp. Kieszeń na ulotki to co innego niż stojak na ulotki- przede wszystkim zaspokajają potrzeby tych, którzy cierpią na brak wolnego miejsca, by ustawić w lokalu pozostałe wolnostojące standy.

Kieszenie ścienne a design biura

Eleganckie kieszenie ścienne wpasują się w styl każdego pomieszczenia. Biały czy kolorowy odcień farby na ścianie nie jest tu przeszkodą - ekspozytory są najczęściej wykonane z przezroczystego plexi, która przejrzyście i czytelnie prezentuje umieszczone w nich reklamy. Kieszenie wiszące rozszerzają się na bokach, po to, by wkładanie i wyciąganie materiałów nie sprawiało problemów. Ten typ kieszeni ściennychułatwia przechowywanie większej ilości danych.

Kieszenie ścienne w sklepie internetowym

Klienci poszukujący informacji na temat stojaka reklamowego lub ekspozytora na ulotki na pewno docenią korzystanie z usługi jaką świadczą serwisy internetowe sprzedające tego typu produkt. Ilość wzorów, wielkości, promocje oraz przystępne ceny, które znajdziesz na stronie internetowej zachęcają do zakupu online. Sklep internetowy stojakiplastikowe.pl posiada przejrzyste warunki, możliwość sprawdzenia jaki jest stan magazynowy dla danego produktu i jaki jest materiał, z którego stand lub kieszeń ścienna została wykonana. Oprócz tego, za pomocą kategorii ustawień możesz dokonywać zmian w swoim zamówieniu jeszcze przed zapłatą. Składając większe zamówienie najczęściej możliwa jest darmowa dostawa do domu, biura lub magazynu. Wszelkie pytania dotyczące kieszeni ściennych i innych produktów w naszym sklepie internetowym można kierować do fachowców z naszego teamu. Z przyjemnością odpowiemy na treść każdego twojego pytania!