Tabliczki informacyjne

Tabliczki informacyjne są najczęściej wykorzystywanymi metodami opisywania pomieszczeń. Mogą również służyć do prezentacji produktów, usług, a także informowania o aktualnych promocjach. W naszym sklepie mogą Państwo odnaleźć tabliczki opisowe najpopularniejszych formatach, kształtach i konstrukcjach. Zarówno to przeznaczone do umieszczenia na drzwiach pomieszczeń, jak również przeźroczyste tabliczki informacyjne – prezentery, w których możemy umieścić kolorowe wydruki lub ulotki. Tabliczki tego rodzaju bardzo często można spotkać na stolikach w lokalach gastronomicznych, gdzie prezentują np. nowości z karty menu. Wszystkie tabliczki informacyjne zostały wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego, dostępnego w jednym z kilku kolorów, zależnie od modelu produktu. Duży wybór wielkości, atrakcyjne ceny i szybkie oraz bezpieczne wysyłki w kraju i za granicą. To tylko kilka powodów, które przemawiają za kupowaniem w naszym sklepie. Polecamy swoje tabliczki, jako jedne z najchętniej wybieranych na rynku.

Produktów od 1 do 24 z 30

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produktów od 1 do 24 z 30

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

 Szeroki wybór tabliczek informacyjnych

Oferujemy tabliczki informacyjne w różnych wielkościach, które z łatwością można dostosować do indywidualnych potrzeb. Wśród dostępnych modeli znajdują się praktyczne szyldziki opisowe w standardowym, prostokątnym kształcie. Proponujemy najpopularniejsze formaty, które można wykorzystywać między innymi do opisywania pomieszczeń. Oferta obejmuje produkty samoprzylepne, dlatego błyskawicznie można je przytwierdzić na przykład do drzwiczek regału, szafki czy gabloty, dbając o lepszą organizację pracy w biurze. Naszym klientom proponujemy również tabliczki stojące, która posiadają wiele zastosowań. Funkcjonalne prezentery świetnie sprawdzają się między innymi w lokalach gastronomicznych, jako estetyczna oprawa do karty dań.

Tabliczki informacyjne – najważniejsze zalety

Sprzedajemy tabliczki informacyjne zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania. Prezentery posiadają stabilną podstawę, co ułatwia ustawienie ich w dowolnym miejscu – na przykład na stole, biurku lub przy recepcji. Dostępne są warianty poziome i pionowe, jednostronne oraz dwustronne – różnorodność modeli pozwala dopasować prezenter do oczekiwań. W wybranych produktach dodatkowym atutem jest możliwość zmiany kąta nachylenia. Oferowane tabliczki informacyjne są produkowane z wytrzymałych tworzyw, co wpływa na ich trwałość oraz atrakcyjną prezencję. Przykładem mogą być samoprzylepne szyldziki opisowe wykonane z anodowanego aluminium. Zostały one wyposażone w wymienną karteczkę i folię zabezpieczającą. Kartki z nadrukiem można także umieścić w tabliczkach samoprzylepnych – proponujemy nie tylko standardowe, przezroczyste warianty, ale również modele w kolorowej ramce. Z myślą o potrzebach naszych klientów udostępniamy produkty z różnymi wariantami mocowań.

Tabliczki informacyjne świetnie sprawdzają się w reklamie czy jako oprawa do zaprezentowania działalności firmy, usług lub towarów. Zachęcamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie – gwarantujemy bogatą ofertę formatów, konstrukcji i kształtów, oraz bardzo wysoką jakość wykonania.