Stojaki wolnostojące

Stojaki na ulotki wolnostojące – wykorzystywane do prezentacji ulotek, cenników, folderów lub ofert A4, pozwalają na szybką i wygodną zmianę ich położenia.

Każdy ze stojaków został wyposażony w masywną podstawię o dużej powierzchni. Zapewnia ona bardzo dobrą stabilność na każdym rodzaju podłoża. Stojaki wolnostojące dostępne są w kilku konfiguracjach kieszeni, zapewniających widoczność 100% zawartości kieszeni lub 30%.

Wykonywane z materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych, nadają się do stosowania na zewnątrz.

Produktów od 1 do 24 z 68

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Produktów od 1 do 24 z 68

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Stojaki na ulotki wolnostojące to świetnie rozwiązanie na zareklamowanie swoich usług w postaci ulotek. W dzisiejszych czasach dobra reklama to podstawa, a wykorzystanie do tego dobrych narzędzi to również ważna kwestia, ponieważ przyszli klienci i konsumenci zwracają uwagę na każdy aspekt reklamy, także jeśli chodzi o jakość do tego użytych narzędzi. W tej kategorii prezentujemy Państwu stojaki na ulotki wolnostojące, które są wykonane z materiałów wodoodpornych i są całkowicie odporne na warunki atmosferyczne, tak więc są bardzo dobrą opcją do stosowania na zewnątrz. Jakby tego było mało, są stworzone po to, aby gwarantować wielką powierzchnię na umieszczenie ulotek. Skonstruowane tak, by zmieściło się na nich jak najwięcej ulotek, a niezależnie od ich ilości, stojak będzie stabilny i z pewnością zwróci uwagę potencjalnego klienta swoją oryginalną prezencją.

Zaprezentuj wybrany wolnostojący stojak na ulotki wedle swojego uznania

 Oferujemy szeroki wybór stojaków w tej kategorii i gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie, zależnie od celu użytku. W naszej ofercie dysponujemy stojakami w różnych konfiguracjach kieszeni. Oznacza to, że możecie Państwo wybrać widoczność kieszeni na poziomie 100% lub 30% – wszystko wedle własnego pomysłu. Są idealne do prezencji ulotek, cenników, wszelkiego rodzaju folderów i ofert A4. Stawiamy na wysoką jakość produktów i dotyczy to również tej kategorii. Wszystkie stojaki na ulotki wolnostojące zostały stworzone z najwyższej jakości materiałów. Wiemy, jak bardzo ważna jest elastyczność w reklamie, dlatego w większości naszych stojaków w tej kategorii – oferujemy możliwość odpinania i dopinania kieszeni, tak, aby całość prezentowała się perfekcyjnie. Jeśli chodzi o inne szczegóły – mówisz nam, co chcesz, a my staramy się dopasować do Twoich wymagań.Ty decydujesz, gdzie go postawisz, a my gwarantujemy, że potencjalny klient nie przejdzie obok niego obojętnie i skusi się na obejrzenie Twojej oferty. Jakby plusów było mało, składanie tych stojaków jest bardzo proste i umożliwia łatwy transport.