Stojaki na ulotki - wizytówka firmy

Stojaki na ulotki to powszechne i niezwykle skuteczne narzędzie reklamy. Lekkie, niezwykle funkcjonalne i estetyczne w swej prostocie stojaki na ulotki to wygodne rozwiązania reklamowe. Sprawdzą się w biurowcu, na recepcji firmy, podczas targów branżowych, większego spotkania biznesowego, konferencji czy też eventu branżowego. Trudno o prostszy, a zarazem równie skuteczny sposób, by zaprezentować i wypromować swoją markę.

Unikalne systemy prezentacji wizualnej - stojaki na ulotki

Wzrok to wiodący zmysł, którym postrzegamy otocznie i odbieramy bodźce emocjonalne. Umiejętne zaprezentowanie wizualnie swojej oferty z pewnością nie zostanie zignorowane przez potencjalnych klientów. Stojaki na ulotki oferują estetykę w połączeniu z funkcjonalnością. Przejrzyste plexi doskonale prezentuje ulotki bez zbędnego odciągania uwagi od głównego przekazu reklamowego.

Jak rozmieścić ulotki na stojaku reklamowym?

Aby stojak na ulotki mógł być jeszcze skuteczniejszym narzędziem reklamy, ważne jest umiejętne rozplanowanie rozmieszczenia materiałów, takich jak ulotki, katalogi czy broszury.

Nadmiar informacji nigdy nie jest wskazany - dobrze gdy stojak na ulotki prezentuje jedną myśl przewodnią. Jeśli masz wiele ulotek reklamowych promujących różnego rodzaju produkty czy usługi Twojej firmy, rozważ zaprezentowanie ich na osobnych stojakach na ulotki.

Oczywiście ilość ulotek i katalogów, jakie pomieszczą standy na ulotki zależy od tego na jaki model się zdecydujemy. Mniejsze ekspozytory wyposażone w jedną lub dwie kieszenie dedykowane są zwykle jednemu rodzajowi nośnika informacji (jeden rodzaj ulotki, jeden rodzaj broszury). Większe stojaki na ulotki mogą pomieścić dwa lub trzy rodzaje nośników.

Dobrą zasadą jest umieszczenie w jednej kieszeni stojaka na ulotki jednego rodzaju materiałów. Oznacza to, że jeśli stojak na ulotki ma trzy poziomy kieszeni, możemy umieścić w nim maksymalnie trzy rodzaje ulotek, katalogów czy broszur, każde w osobnej kieszeni.

Stojak na ulotki z plexi - atuty

Stojaki na ulotki wykonane z plexi gwarantują większą wytrzymałość niż kartonowe standy. Plastikowym stojakom nie groźny jest deszcz, słońce, temperatura czy częsta zmiana położenia. Stojaki na ulotki z plexi mają też przewagę nad metalowymi. Są dużo lżejsze, a ich konstrukcja umożliwia łatwy i szybki transport.

Cena jest kolejnym czynnikiem, który przemawia za wyborem stojaków reklamowych z plastiku. Raz zakupiony stojak na ulotki jest inwestycją na lata. Ponadto, w łatwy sposób zmienisz branding stojaków równolegle ze zmianą swojej oferty.

StojakiPlastikowe.pl - czas realizacji zamówienia stojaków na ulotki

Rozumiemy jak ważny jest czas realizacji zamówienia. Dlatego kupując w StojakiPlastikowe.pl wybrane stojaki na ulotki otrzymasz w przeciągu maksymalnie 3 dni roboczych, łącznie z dostawą.

Masz większe lub bardzo pilne zamówienie? Skontaktuj się z nami w celu ustalenia terminu dostawy! Zrobimy wszystko tak, byś mógł otrzymać swoje zamówienie na czas.

Dodaj komentarz