Stojące dwustronne

Tabliczki stojące dwustronne dają możliwość prezentowania informacji z obu stron, co przekłada się na widok zarówno osób siedzących przed jak i klientów, którzy siedzą po naszej przeciwnej stronie. Posiadamy tabliczki dwustronne stojące w różnych formatach, zarówno te małe jak i formatu a4. Prezentowane przez nas tabliczki są dostępne w dwóch wersjach - pionowej jak i poziomej. Idealne do umieszczenia na biurku w celach informacyjnych i prezentacyjnych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

9 produkt(ów)

na stronę

9 produkt(ów)

na stronę

Eleganckie i praktyczne tabliczki stojące dwustronne

Na tabliczkę informacyjną stojącą łatwo jest znaleźć miejsce, a przydaje się ona bardzo. Dwustronna jest jeszcze bardziej praktyczna, ponieważ prezentuje informację z obu stron. Prezentuje ją godnie, kiedy jest to produkt elegancki. I takie produkty oferujemy w tej kategorii. To tabliczki informacyjne stojące dwustronne. Produkty praktyczne i eleganckie.

Dlaczego wybrać tabliczkę stojącą dwustronną

Dwustronna tabliczka to więcej możliwości. Jest to idealny produkt ekspozycyjny przy kontakcie z klientem. Tabliczka informacyjna pojawia się na blacie, by pomagać w tym kontakcie. Klient widzi reklamę albo informację. Kiedy są to tabliczki informacyjne stojące dwustronne, to pracownik firmy może mieć przed oczyma to samo. Jest to bardzo pomocne np. przy prezentacji oferty. Jeśli takie będą potrzeby, to można też umieścić inne informacje po obu stronach.

Tabliczki stojące dwustronne z plexi mogą znaleźć się na biurkach, ale też w recepcji czy w holu firmy. Dobre miejsce dla nich to stoliki w miejscach, gdzie czekają klienci lub interesanci. Umieszcza się je na środku stolika i prezentowane materiały widzą osoby siedzące po obu jego stronach. Taki drobny element wyposażenia przedstawia pewne informacje. Jest także czymś, co zwiększa wrażenie profesjonalizmu. Możliwość zaprezentowania na niej wyczerpujących informacji o produkcie sprawia, że tabliczka stojąca dwustronna przydaje się w sklepach.

Jakie są nasze tabliczki stojące dwustronne

Tabliczki plastikowe, jakie oferujemy naszym klientom, charakteryzuje jakość, trwałość, solidność i elegancja. Prezentowane mogą być:

  • materiały różnej wielkości (w tym popularny format A4),
  • w pionie i w poziomie.

Dbamy o to, by każdy klient mógł wybrać produkt odpowiedni dla tego, co chce zaprezentować. Gdziekolwiek pojawią się oferowane w tej kategorii tabliczki informacyjne dwustronne, tam będą cenną pomocą. Są dobrej jakości i zaprojektowane oraz wykonane z dbałością o detale. To trwały nabytek dla firmy. Będzie pomocą w informowaniu, prezentowaniu, reklamowaniu i w kontakcie z klientem.