Stojaki Euro

Stojaki Euro to konstrukcje przeznaczone do ekspozycji i sprzedaży produktów, pakowanych w opakowania z zawieszką Euro. Zaletą takich stojaków jest ich wszechstronność, a także możliwość pomieszczenia bardzo dużej liczby produktów. W ofercie posiadamy stojaki Euro, dostępne w bardzo dużej liczbie wielkości i kształtów, tak aby można było je dopasować do różnego rodzaju produktów, które będą na nich sprzedawane. Aby zapewnić stojakom najlepszą wytrzymałość i stabilność, zostały wykonane z bardzo mocnych i solidny profili aluminiowych, malowanych proszkowo na neutralne kolory. Stojaki Euro można wykorzystywać w niemal każdej placówce handlowej, dopasowując ich wymiar do dostępnej powierzchni handlowej. Sklepy spożywcze sprzedające zioła i przyprawy, drogerie oferujące maszynki do golenia, jednorazowe produkty higieniczne, a nawet sklepy z telefonami komórkowymi, w których kupimy folie na ekrany czy etui. Coraz większa liczba produktów posiada opakowania z zawieszkami Euro, dzięki którym znakomicie nadają się do umieszczenia na naszych stojakach.

6 produkt(ów)

na stronę

6 produkt(ów)

na stronę

Stojaki ekspozycyjne są niezbędnym elementem wyposażenia punktu handlowego i usługowego, dlatego ich wybór powinien być starannie przemyślany pod kątem rodzaju i wielkości przedmiotów, które pragniemy na nich zaprezentować. Stojaki ekspozycyjne, dostępne w naszej ofercie różnią się od siebie wielkością, a tym samym możliwą ilością produktów, jakie można na nich umieścić. Do Państwa dyspozycji pozostają zarówno stojaki wolnostojące, jak i biurkowe. Ekspozycja produktów, których opakowania posiadają zawieszkę typu Euro, doskonale prezentuje się na stojakach, posiadających przesuwne haki, umożliwiające łatwe zawieszenie dużej ilości towarów.

Jak najkorzystniej prezentować towary na stojakach Euro

Przedmioty, zapakowane w folię, posiadającą otwór, służący do zawieszenia, najkorzystniej umieszczać na stojakach, które mieszczą dużą ilość produktów, nie sprawiając jednocześnie wrażenia przepełnionych. Oferowane w naszym sklepie stojaki Euro znakomicie sprawdzą się jako ekspozytory opakowań, wyposażonych w zawieszki typu Euro, zarówno dla produktów spożywczych, jak pozostałych. Na stojakach Euro można umieścić:

  • słodycze,
  • przyprawy sypkie,
  • saszetki papierowe,
  • artykuły plastyczne i biurowe,
  • pamiątki,
  • produkty kosmetyczne,
  • akcesoria gospodarstwa domowego.

Dzięki możliwości zmiany położenia haka na zawieszki, regulowanej w poziomie, swobodnie można dostosować rozmieszczenie ekspozycji do wielkości opakowań. Stojaki na eurozawieszki, umieszczone w opakowaniach, prezentują się bardzo gustownie, pozytywnie wpływając na wystrój sklepu lub punktu usługowego. Zarówno w dużych lokalach handlowych, w których umieszczone są stojaki ekspozycyjne w sporej ilości, jak i w niewielkich sklepach lub punktach usługowych, są one niezbędne i praktyczne. wielkość i rodzaj stojaka z łatwością można dopasować do swoich wymagań i możliwości lokalowych, natomiast wykonanie i zastosowane materiały niezmiennie są trwałe i solidne. Warto sprawdzić osobiście, jak przemyślana, nowoczesna ekspozycja towarów wpływa na zyski.